te okropne pryszcze:(

napisał/a: lunatic 2010-03-30 12:51
Szukam jakiegoś dobrego i skutecznego sposobu na pryszcze, próbowałam niemal wszystkiego-pasty do zębów, kremu na trądzik i nic nie pomaga:( Znacie może jakiś dobry i sprawdzony sposób? Bardzo proszę o wszelkie informacje.
napisał/a: pawie_oko 2010-03-30 13:01
hahaha moja koleżanka też stosowała pastę do zębów jeśli chodzi o walkę z pryszczami. Niektórzy moi znajomi przemywali miejsca z pryszczami alkoholem. Jeśli masz problem z pryszczami to możesz łykać cynk, bo ponoć pomaga w walce z trądzikiem i pryszczami.
Jeśli chodzi o skuteczne preparaty to może powinnaś wypróbować silicosan. nie wiem, czy o nim słyszałaś, ale jest to jeden z lepszych środków jeśli chodzi o walkę z trądzikiem, bo zwalcza różne jego przyczyny. I jest bezpieczny. Słyszałaś może o tym środku??
napisał/a: lunatic 2010-03-30 13:16
Coś mi się tam obiło o uszy:) Spróbuję z silicosanem skoro inne sposoby zawiodły. Na szczęście moja twarz nie jest jakoś bardzo zmasakrowana,ale i tak mnie to szpeci. Mam nadzieję,ze tym razem się uda- musi:)
napisał/a: talkative 2010-03-30 15:32
Silicosan jest bardzo dobrym preparatem na trądzik. W odróżnieniu od innych preparatów przeciwtrądzikowych Silicosan nie ma działania antyseptycznego, nie zaburza równowagi biologicznej prawidłowej skóry i jest całkowicie bezpieczny nawet przy wieloletnim stosowaniu. Działa wielokierunkowo usuwając różne przyczyny trądziku – wytwarzany w nadmiarze łój, bakterie i niezwykle drażniące produkty rozkładu tłuszczu przez bakterie. Silicosan może być stosowany na czynne zapalne zmiany trądzikowe.