POLECAMY

Sytuacja kryzysowa- rozmowa kwalifikacyjna- co ubrać?

Marthalla
napisał/a: Marthalla 2011-04-26 14:24
Dziewczyny, właśnie zadzwonili z informacją, że mam za 4 godziny stawić się na rozmowę o pracę.
Niestety, chodzi o pracę zupełnie inną niż zwykle wykonywałam i w sumie nie mam odpowiedniego stroju (wcześniej wystarczała mi sportowa elegancja przedszkolanki lub nauczycielki, teraz to rozmowa na sekretarkę w firmie biznesowej).
Mam do wyboru w sumie 2 zestawy ubrań:
1. Czarne spodnie z lekkimi prążkami (też czarnymi) i czarna koszula/ bluzka (wygląda jak koszula, ale jest nierozpinana- do tego dziwny materiał, jakby lycra) z białymi prążkami i czarne obcasy.
2. Beżowa koszula z brązowymi prążkami (niestety, widać spod niej tatuaż, czy wiec mogę włożyć dość elegancką kamizelkę- sweterek z golfem?), spodnie jak wyżej i brązowo- beżowe obcasy.
Czy pasuje lekki łańcuszek z zawieszką, czy lepiej nic?
Wiem, że tematów było mnóstwo o stroju na rozmowę kwalifikacyjną i gdybym miała choć dzień, to bym pobiegała po sklepach. Ale w sumie zaraz muszę się zbierać i jestem w kropce...
kathiee
napisał/a: kathiee 2011-04-26 14:51
Błagam, tylko nie ubieraj się na czarno!
Cała na czarno odpada.

Nawet na stanowisko na jakie się wybierasz, nie pasuje.

Jak nie masz jasnych spodni, to włóż czarne a na górę coś jasnego (tylko nie białego, bo będziesz wyglądała jak maturzystka).
Coś w kolorze nude się znajdzie?
kathiee
napisał/a: kathiee 2011-04-26 14:52
Masz przydatny link - może znajdziesz coś p[odobnego w szafie
-
napisał/a: - 2011-04-26 15:36
postaw na elegancką prostotę - ładne nie za długie paznokcie, dobrze uczesane włosy, lekki makijaż, delikatny aczkolwiek zauważalny zapach ... do stroju delikatne dodatki - kolczyki, pierścionek, obrączka + zegarek ... ubranie - zestaw 2 :D ... do tego zestawu chyba lepiej spiąć włoski :)
ania0719814
napisał/a: ania0719814 2011-04-26 16:57
moja jak juz chcesz czarny do z dodatkiem jasnych kolorow nie cala na czarno .moga byc czarne spodnie a do tego jakas jasnego koloru bluzeczka i marynarka lub jakis elegancki zakiet.ja stawiam na styl elegancji i nie przesadz z makijazem cos lekkiego nic rzucajacego sie w oczy .