Problem ze skórą twarzy.

napisał/a: 1qwert6y 2012-08-17 19:07
Witam! Zimą ubiegłego roku zauważyłam że coś złego dzieje się ze skórą mojej twarzy. Pojawiają się na niej czerwone plamy, początkowo nic się z nimi nie dzieje, później zaczynają bardzo swędzieć a na koniec skóra w tych miejscach zaczyna się łuszczyć. Bardzo utrudnia mi to życie gdyż plamy są na widocznej części ciała ;\ zwykłe kremy nie pomagają a obawiam się używania sterydowych kremów gdyż boję się że zniszczą mi skórę. Dodam że latem mój problem znika, pojawia się wtedy gdy jest zimno i mokro na podwórku. Myślę że ma to związek z moją alergią na kurz i roztocza. Jak z tym walczyć?
napisał/a: ~lena 2012-09-18 08:04
Wiele osób popełnia ten sam błąd- czyli nie używa kosmetyków specjalnie przeznaczonych właśnie do skóry z problemami. A jest ich przeciez bardzo dużo na rynku jak chociazby takie już bardziej profesjonalne http://www.nantes.pl/clean-fresh.html
napisał/a: ~kamila89 2014-06-16 22:14
Nie Ty jedyna masz takie problemy jednak nie można po omacku też szukać dla siebie odpowiednich kosmetyków. Sama o tym doskonale wiem, dlatego polecałabym Tobie zajrzeć na tą strone http://www.paulaschoice.pl/pl/n/list i dzięki poradom ekspertów dobrać ten idealny kosmetyk.