POLECAMY

Problem z dobraniem stanika co mi poradzicie?

-
napisał/a: - 2011-04-01 18:26
Uroki macierzyństwa sprawiły że ma nie wielkie wiszące piersi i przez to mam problem z dobraniem stanika.
Zawsze używam staników z Push-upem lub Bradotkę (mam nadzieję że dobrze nazwy napisałam) ale jak mierzę i choć mi się wydaję że stanik jest dobry rozmiarowo to pierś z boku mi wystaję.
Panie ze sklepów same nie umią mi doradzić.
I taki zakup stanika długo trwa bo ich masę muszę mierzyć takie dziwne piersi mi się zrobiły kiedyś nie miałam z tym problemu ,ale wtedy jeszcze byłam panienką co nie miała dzieciątka...
Może powinnam zmienić rodzaj biustonosza?
Ktoś ma podobny problem?
Co mi poradzicie?
-
napisał/a: - 2011-04-01 18:39
KIEDYŚ BYŁA POGADANKA W TV O TYM,STANIK POWINAŚ TAK DOBRAĆ BY PIERŚ NIE WYCHODZIŁA BOKIEM.
primello
napisał/a: primello 2011-04-01 19:09
Mialam taki sam problem (mam duze piersi). Trafilam do sklepu gdzie dziewczyny dokladnie mnie wymierzyly pod biustem i w biuscie i dobraly odpowiedni stanik. Teraz wiem jaki mam rozmiar i jak dobrac stanik. Polecam Ci takie sklepy. Dolaczam adres sklepu, w ktyrym wlasnie wszystko mi powiedziano i nauczona ukladania piersi w staniku, dobierania i noszenia bo to okazuje sie tez trzeba umiec :))

http://sklep.milla.net.pl/s/51/Dopasuj-swoje-marzenia,-czyli-piec-zasad-doskonalego-dopasowania-bielizny.html
-
napisał/a: - 2011-04-02 11:56
Jeżeli piersi wychodzą ci bokami to miska jest za mała. Ważne jest też w jaki sposób je w staniku układamy. Trzeba pochylić się do przodu i "wybrać" pierś przesuwając ręką od łopatki do przodu. Oglądałam kiedyś program Trini i Susane ubierają (czy rozbierają) Wielką Brytanie. Bardzo ciekawe rzeczy tam są szczególnie dla kobiet z takim problemem jak ty
kathiee
napisał/a: kathiee 2011-04-04 12:49
Wybierz się do sklepu takiego, gdzie pani któa zjna się na rzeczy pomoże Ci!
Ja tak zrobiłam, najpier kazała mi się pojkazać w biustonoszu który wg mnie jest dobry dla mnie i jak wyszłąm, to powiedziałą że NIE!

Dobrała odpowiedni i jestem z jej usług zawsze zadowolona.