Porost włosów :P

napisał/a: ajszus 2007-09-20 17:49
Myslę bardzo przyszłościowo - za dwa lata mam ślub i wesele (dopiero :)), a chciałabym mieć na nie piękne długie włosy. Ktoś wie ile naturalnie rosną w ciągu roku? Moje sięgją gdzieś 7 cm za ramiona i rosną w średnijm tempie, czy coś z tego wyjdzie czy zostaje mi przedłużanie u fryzjera? Ktoś wie na czym polega i ile ten zabieg kosztuje? :)
napisał/a: Kinia 2007-09-20 20:48
Zabieg przedłużania włosów włosami naturalnymi to pewnie koło 1000 zł.
A włosy rosną ok. 1cm na miesiąc
napisał/a: garagan 2007-09-22 14:23
ajszus napisal(a):Myslę bardzo przyszłościowo - za dwa lata mam ślub i wesele (dopiero :)), a chciałabym mieć na nie piękne długie włosy. Ktoś wie ile naturalnie rosną w ciągu roku? Moje sięgją gdzieś 7 cm za ramiona i rosną w średnijm tempie, czy coś z tego wyjdzie czy zostaje mi przedłużanie u fryzjera? Ktoś wie na czym polega i ile ten zabieg kosztuje? :)


Nie wiem gdzie dokładnie się znajdują takie zakłady w Polsce- ale spróbuj zasięgnąć informacji na favore.pl to jakiś młody serwis od tego roku zaczął działalność. Całkiem możliwe, że coś tam będzie odnośnie 'porostu' etc. Ja trafiłam przypadkiem na niego jak szukałam fryzjera na ostatnią chwilę z wizytą domową przed ślubem koleżanki:)))