POLECAMY

Na jaki zabieg do kosmetyczki można wysłać nastolatkę?

nawiaa
napisał/a: nawiaa 2014-09-26 14:02
Hej dziewczyny! Chciałabym wysłać moją nastoletnią siostrę do kosmetyczki z okazji urodzin. Na pewno bardzo by się ucieszyła. Myślicie, że to dobry pomysł? Na co mogłabym ją wysłać? Jaki zabieg byłby najlepszy dla takiej cery?
mmachnicka
napisał/a: mmachnicka 2014-09-26 15:33
Najlepsze będą zabiegi oczyszczające (zwłaszcza że jest nastolatką) i nawilżające (tak naprawdę skóra w każdym wieku go potrzebuje, a im więcej tym lepiej).
-
napisał/a: - 2014-09-26 17:22
W związku z tym, że skóra nastolatki jest skórą niedojrzałą polecam przede wszystkim oczyszczanie. Kobiety w tym wieku na pewno borykają się z niedoskonałościami, dlatego ten zabieg będzie najodpowiedniejszy, a do tego nie zniszczy skóry. Nie ma sensu męczyć jej kwasami, czy mechanicznymi próbami polepszenia kondycji.
abernaciak
napisał/a: abernaciak 2014-09-29 13:24
Również polecam oczyszczanie twarzy :) Po takim zabiegu kosmetyczka również może nałożyć maseczkę nawilżającą. Moim zdaniem w takim wieku to zupełnie wystarczy :)
napisał/a: nana_pe 2015-11-10 18:08
Zgadzam się, że dla młodej skóry najlepszy byłby zabieg oczyszczania. Jednak nie wiem, czy sam taki zabieg to wystarczający prezent. Dla odprężenia możesz także siostrze wykupić, np masaż twarzy. W profilu zapisałaś, że jesteś z Krakowa. Przyznam, że sama mieszkam we Wrocławiu, ale znam świetny salon kosmetyczny (a dokładniej klinikę urody:)), która swoje oddziały ma także w Krakowie i chyba Gdyni. Jestem stałą klientką :) więc mogę zareklamować - zwłaszcza, że nigdy się nie zawiodłam. To jest Klinika Odnowy Kolagenowej Anna Pikura. Świetna sprawa. Przeglądałam wiele razy listę ich zabiegów i oczywiście znajdziesz tam i masaże i różne zabiegi oczyszczające i zabiegi przeciwtrądzikowe (jeżeli siostra ma problemy z trądzikiem - to super rzecz). Ceny atrakcyjne. A wnętrza bardzo przyjemne, luksusowe. Świetny pomysł na prezent, jeżeli nie chcesz zwyczajnej kosmetyczki tylko czegoś więcej. Polecam!