męskie kosmetyki są niemęskie?

michoo
napisał/a: michoo 2010-09-10 14:04
jestem ciekaw co myslą kobiety o facetach ktorzy uzywają kremu np. do twarzy albo pod oczy. czy to jest niemęskie? czy kupujecie swoim facetom kremy, czy raczej oni sami to robią? pytam bo coraz częściej spotykam się ze zjawiskiem
napisał/a: czikulinka 2010-09-10 23:35
mój chłopak uzywa najzwyklejszego kremu nivea do twarzy - ma wrażliwą cerę. Nie przesadzajmy, dlaczego ma się biedak męczyć i ma mu się buzia łuszczyć? Niech sobie użyje kremiku:)
Moze gdyby wklepywał sobie z namaszczeniem serum odmładzające pod oczy lub coś podobnego, to nabrałabym podejrzeń, że jest jakis metroseksualny albo gorzej. Na razie wydaje się, że nic z tych rzeczy;)
atomboy
napisał/a: atomboy 2010-09-13 08:27
Mój chłopiec używa kremu dla mężczyzn nivea, który mu sama kupiłam ;) Ale tak poza tym dba o siebie i używa kremów do rąk, pomadek na spieczone usta... I absolutnie nie jest metro.
monia70
napisał/a: monia70 2010-09-16 09:03
ja mojemu facetowi tez kupuje kremy. nie widze różncy czy facet uzywa balsamu po goleniu czy kremu nawilzajacego - opakowanie wyglada tak samo. meski krem nie kojarzy mi sie z czyms niemeskim. szczegolnie polecam kremy AA dla meżczyzn. sa bardzo dobre i niedrogie (ok.22 zł)
napisał/a: ~nata 2015-08-16 23:38
dla mnie prawdziwy facet może się nawet balsamować i wklepywać krem pod oczy, niczego mu to nie ujmuje. mój chłopak zapuszcza brodę, więc często kupuje jakiś nożyczki, pomady, itp. a przy okazji od czasu do czasu zamówi sobie w takim sklepie manabri.pl jakieś kremy. szczerze, to wolę, żeby dbał o siebie, czasem może nawet trochę przesadnie, niż jeśli nie miałby tego robić w ogóle.