makijaż permanentny

napisał/a: Nneka 2010-04-14 13:22
Zrobiłybyście sobie makijaż permanentny? A może któraś ma? Bo ja się zastanawiam nad kreskami na górnej powiece. Resztę raczej mam ok, nie potrzebuje brwi ani ust, tylko tą kreskę bardzo mozolnie maluję codziennie rano. Wydaje mi się że warto taki zrobić, ale salonów jest wiele i cen także...Ze wstępnego researchu wynika, że najtaniej jest w Instytucie Urody w Warszawie. Co sądzicie o permanentnym?
napisał/a: dynamite 2010-04-16 12:03
Oj ja jestem straszną kaleką jeśli chodzi o makijaż. Zupełnie nie potrafię sobie narysować kreski. I jak zabieram się do tego, to zawsze wychodzi mi na oku coś bardzo bardzo dziwnego. A podobno z namalowaną kreską wyglądam bardzo ładnie. Więc może dobrym rozwiązaniem byłoby sobie zrobić taki trwały makijaż.
A co masz na myśli przez "najtaniej"??? Tzn ile kosztuje taki makijaż??
napisał/a: kangpe 2010-04-18 01:14
Teraz w Instytucie Urody New Look na stronie jest jakaś promocja 20% i kreski na powiekach kosztują 320 lub 400 zł w zależności od tego, jakie chcesz sobie zrobić. Bo możesz jedynie jakby "zagęścić" rzęsy przez namalowanie cieniutkiej kreski tuż przy linii rzęs i kosztuje to 320 zł, bądź też taką kreskę nieco grubszą, jak namalowaną eyelinerem i kosztuje 400 zł.
napisał/a: dynamite 2010-04-19 10:18
OOOO kurcze no to faktycznie w tym Instytucie Urody New Look jest tanio. Ale mnie zaskoczyłaś. Bo myślałam, że taka przyjemność kosztuje dużo dużo więcej.
Tylko, że ja się trochę boję. Ale dwie moje koleżanki z pracy się wybierają na makijaż permanentny. Może im powiem, żeby pojechały do tego Instytutu. Przyjemniej będę wiedziała, że czy warto;)
A ile trwa ta promocja??? Bo nie chciałabym jej przegapić;)
napisał/a: aksia 2010-05-19 15:14
ja już tutaj się rozpisałam :)

http://forum.polki.pl/showthread.php?t=7018&page=4

polecam Wam serdecznie

również Centrum DER-MED [url]www.dermed.pl[/url] ma teraz 20% zniżki.
napisał/a: anienka 2010-05-23 15:14
Makijaż permanentny robi się coraz popularniejszy z tego co widzę... I tak mnie ostatnio naszło, żeby zrobić sobie kurs pozwalający na wykonywanie takiego. Myślałyście kiedyś o tym? Na innej stronie polecono mi stronę permanentny.com, jestem prawie zdecydowana na to szkolenie, ale może któraś z Was mogłaby się podzielić swoimi doświadczeniami z tym związanymi?
napisał/a: mincia30 2010-05-23 21:39
Myślę, że to szkolenie z permanentny.com, to najlepszy wybór jakiego mogłaś dokonać. Nie wiem czy zwróciłaś uwagę na ofertę tego szkolenia - mają sporo do zaoferowania, nie tylko doskonale cię wyszkolą, ale też możesz po ukończeniu kursu zakupić u nich sprzęt, barwniki, jednym słowem wyposażasz się we wszystko, co jest ci potrzebne do pracy linergistki. Bardzo fachowo podchodzą do sprawy, więc moim zdaniem nie powinnaś się dłużej zastanawiać, tylko jak najszybciej się decydować.
napisał/a: anienka 2010-05-27 21:36
mincia, a powiedz mi - jak rozumiem, korzystałaś z ich usług - czy więc płaciłaś z góry, czy może w ratach? u mnie obecnie średnio z gotówką, dlatego prędzej zdecydowałabym się na system ratalny, ale nie wiem jak to w praktyce wygląda...
napisał/a: nasic 2011-02-02 16:08
anienka: Jeżeli interesuje Cię taki kurs, to wiem, że w szkole Pro Activ mają bardzo dobre szkolenia z tego zakresu. Szkoła jest znana, także jeżeli będziesz chciała w późniejszym czasie znaleźć pracę w tym zawodzie, to na pewno Ci łatwiej z certyfikatem Pro Activ
napisał/a: tylu 2011-02-04 12:00
Jeżeli chcesz faktycznie zrobić sobie kurs, to poczytaj wcześniej na stronie permanentny.com http://permanentny.com/, dowiesz się więcej na czym to polega.
napisał/a: monik_m26 2016-08-16 00:35
Moim zdaniem makijaż permanentny, to świetna sprawa, szczególnie, jeśli jesteśmy zabieganymi osobami i ciężko jest nam wygospodarować każdego ranka przynajmniej pół godziny na staranny makijaż. Jednak oczywiście nie polecam robić tego w pierwszym lepszym salonie, bo w końcu będziemy z takim makijażem chodziły każdego dnia, dlatego warto, aby był on zrobiony bardzo dokładnie i profesjonalnie. Dla dziewczyn z Poznania polecam Panią Alicję Leszyńską, świetna linergistka. Podrzucam też nr telefonu - tel.509 180 160 , można od razu umówić się na wizytę , albo zapytać o szczegóły :)