POLECAMY

Macie jakieś sprawdzone sposoby na opuchliznę na twarzy?

sskoczy
napisał/a: sskoczy , 2010-08-10 13:27
Witam :)
Odkąd pamiętam miaam problemy z trądzikiem: nie pomogły żadne kremy, maści, kosmetyki, kuracje hormonale czy antybiotykowe (chociaż w zasadzie pomagały, ale na krótko ;]). Problem zelżał znacznie po ciąży, ale obecnie powrócił. Do pryszczy generanie przywykłam... Problem jednk w tym, że te obecne zwiastuje pojawienie się opuchlizny w mejscu, w którym po kilk dniach yskakuje minipryszczyk. Opuchnięte miejsce boli i nie schodzi toto nawet przez tydzień. Obecnie mam 3 takie "cuda" na twarzy (przy czym jedno w okolicach brwi, przez co wyglądam jakby mi ktoś w oko przyłożył ;]) i czuję się z tym paskudnie (nie mówiąc o tym, jak wyglądam :/). Nie działają żadne kosmetyki punktowe, chłodne okłady przynoszą tylko tymczasową ulgę, maska z glinki nie działa!
Pomożecie?
kapliczka
napisał/a: kapliczka , 2010-08-10 15:26
co ci tu poradzić ?? bardzo rzadko trafia mi się aż taka zmiana, raczej zaskórniaki czy drobne pryszcze, mnie osobiście pomagało oczyszczanie skóry od wewnątrz czyli picie herbaty z bratka, pokrzywy, po kilku dniach jest dość mocny wysyp, buźka się oczyszcza, a potem jest dużo lepiej
MiFej
napisał/a: MiFej , 2010-08-10 18:31
Peelingi. Jeśli masz dużo zmian to odradzam te mechaniczne. Popróbuj enzymatycznych. Możesz kupić sobie krem z niewielkim stężeniem kwasów owocowych, który stosuje się na noc. Opuchlizna robi się, kiedy nagromadzony łój nie może przedostać się na zewnątrz, trzeba zmiękczyć skórę usuwając zwały martwego naskórka. Proponuję też kilka zabiegów kwasami owocowymi w gabinecie kosmetycznym, ale tylko wtedy jeśli nie masz skłonnej do podrażnień skóry ze zmianami naczynkowymi. Mnie pomogła przede wszystkim terapia hormonalna.
sylciar
napisał/a: sylciar , 2010-08-11 06:31
Młodzieńcza twarz która jest trudna w obsłudze...wydaje mi się ze powinnaś stosować maść cynkową ona łagodzi,leczy i zasusza.
malgolandia
napisał/a: malgolandia , 2010-08-15 19:42
Fundnij sobie preparat z naturalnego kolagenu, ale tego oryginalnego i żel z kolagenem do mycia. Rewelacja. Możesz to zamówić u mojej Specjalistki. Polecam gorąco!