POLECAMY

Którą brązowo-rudą farbę polecacie?

butterfly2
napisał/a: butterfly2 , 2014-02-06 11:44
Dziewczyny, chcę iść do fryzjera z własną farbą. Chciałabym uzyskać "żywy" kolor - z przewagą brązu i domieszką rudego. Którą farbę byście poleciły? :)
eenax
napisał/a: eenax , 2014-02-06 13:42
Wszystko zależy od tego jaki masz swój kolor włosów. Na każdych włosach kolory wychodzą inaczej.

Mogę Tobie polecić np. coś co na moich włosach wychodzi w średnim brązie z odcieniem rudości, a na twoich włosach wyjdzie z tego np. marchewkowy.

O wiele łatwiej jest zrobić farbowanie całe w salonie bo fryzjer dobierze kolor na podstawie mieszanki kilku innych i będzie to dokładnie taki jak chcesz.
abernaciak
napisał/a: abernaciak , 2014-02-06 14:06
Szczerze mówiąc lepiej, żebyś sama nie farbowała włosów - najlepiej kolor dobierze fryzjer. Warto zaplacić trochę więcej, ponieważ masz pewność że nie spaprze roboty. A dekoloryzacja bardzo niszczy włosy, więc lepiej od razu uzyskać docelowy efekt :)
wkwasniak
napisał/a: wkwasniak , 2014-02-10 12:00
Czemu chcesz iść do fryzjera z własną farbą? Skoro i tak zamierzasz skorzystać z usług fryzjerskich, warto jednak również w kwestii wyboru farby zdać się na profesjonalistę:)
nkosznik
napisał/a: nkosznik , 2014-02-10 16:51
Nie radziłabym samodzielnie wybierać farby. Profesjonalista będzie potrafił odpowiednio zmieszać odcienie, tak by po nałożeniu na aktualny kolor włosów, efekt był taki, jaki chcesz uzyskać. Dla pewności, że fryzjer dobrze Cię zrozumie, przynieś ze sobą zdjęcia gwiazd, czy też inne wyszukane w nternecie i gazetach, z takim odcieniem, o jakim marzysz.