POLECAMY

Jakie buty wybrać - szpliki czy koturny?

MamaNaEtacie
napisał/a: MamaNaEtacie , 2012-07-17 00:46
Jakie buty preferujecie? szpilki czy koturny? co wg Was jest wygodniejsze ???
Ja kocham szpilki ale niestety biorąc pod uwagę że dźwigam laptopa do pracy razem z teczką (waga chyba z 10 kilo:D) i jadę środkami miejskimi to niestety przerzuciłam się na koturn a wy???
napisał/a: misiunia2612 , 2012-07-17 01:28
Od niedawna, ale jednak koturny :) Uwielbiam je! Nawet te niebotycznie wysokie są mega wygodne, już nie wspominając o tym jąk wówczas świetnie w nich wygląda nasza syweltka )
bozusia
napisał/a: bozusia , 2012-07-17 11:13
zdecydowanie szpilki, choć raczej tylko do wyjścia :)
eenax
napisał/a: eenax , 2012-07-17 12:30
Najbardziej to lubię trampki, tenisówki i balerinki.

Do pracy chodzę rożnie: jak mam pracę przy biurku to chodzę w szpilkach (jak przyjechałam do pracy rowerem) lub w koturnach (jak przyjechałam do pracy autobusem/pociągiem).
Jak mam badania i pracę w terenie to muszę mieć obuwie płaskie i zabudowane.

Po godzinach pracy zdecydowanie preferuje trampki i balerinki.
marzena3
napisał/a: marzena3 , 2012-07-18 00:25
zdecydowanie koturny chociaz tylko okazjonalnie czuje sie w nich bardziej stabilnie ,szpilki raz na ruski rok.a tak to japonki i klapki płaskie
primello
napisał/a: primello , 2012-07-18 00:30
Balerinki - od zawsze i chyba na zawsze :)) sprawdzaja sie swietnie przy dzieciach, hahahaha :) tak samo jak trampki. Teraz latem dodatkowo japonki i plaskie sandalki :) nie libie szpilek i obcasow (na swoich nogach oczywiscie) bo powoduja, ze jestem jeszcze wieksza...
napisał/a: Kira , 2012-07-18 01:56
Uwielbiam szpilki, czuje się w nich niezwykle kobieco i seksownie, kiedyś w szpilkach potrafiłam spędzić cały dzień, nawet po domu niczym w brazylijskich ;) W ciąży stopniowo przekonałam się do koturn- za nic w świecie nie chciałam się pozbywać obcasów, chociaż potem i tak mój stan mnie do tego zmusił. Teraz trochę zluzowałam i częściej koturny niż szpilki- są o wiele wygodniejsze, aczkolwiek szpilki od czasu do czasu zakładam, a i w sypialni kilka par się znajdzie jako element urozmaicenia życia łóżkowego ;)
elenkaa3
napisał/a: elenkaa3 , 2012-07-18 12:05
Lubie koturny są wygodne i stabilne ale nie rezygnuje tez z szpilek. Jednak jako ze moje nogi nie są nauczone na wysokich szpilkach nosze takie mniejsze. Ale kiedy idę z dzieckiem na spacer lub zakupy i wiem ze będę dużo chodzić wybieram balerinki albo japonki.
aniak89
napisał/a: aniak89 , 2012-07-22 21:09
Wiadomo, że koturny są wygodniejsze. Oczywiście od nich jeszcze wygodniejsze są adidasy. Tylko rodzi się pytanie po co w takim wypadku nosić szpilki? Z logicznego/medycznego/praktycznego punktu widzenia nie ma podstaw by w ogóle zakłądać szpilki. A jednak je nosimy. Dlaczego? Dlatego, że są prześliczne, seksowne, kobiece.
Podsyłam dwa linki, jeden gdzie jest to świetnie opisane dlaczego kupujemy szpilki (odpowiedź: bo je po prostu uwielbiamy). Drugi natomiast to łyk inspiracji, jak można tych wszystkich cudnych okazów nie kochać:) ?