POLECAMY

Jaki strój na bal 6-klasisty wybrać?

napisał/a: zuzka25 2011-10-29 10:55
Sukienkę mam już chyba wybraną. Kolor ma szaro-brązowy lub wyblakła czekolada. Jest taka sama jak w załączniku (kolor się jedynie nie zgadza). Jeśli macie inne propozycje sukienek napewno je obejżę i zastanowię się nad kupnem. Proszę również o pomoc w dobraniu dodatków do mojej bądź waszej propozycji. Najlepiej proszę o dołączenie zdjęć oraz adresy lub nazwy sklepów gdze to można kupie
Ps proszę również o dobór butów.
-
napisał/a: - 2011-10-29 12:15
Sukienka jest śliczna. Jeśli chodzi o buty, to myślę, że baleriny będą w porządku (mnie podobają się brokatowe i sądzę, że będą pasować). Do tego jakiś żakiet albo bolerko i kopertówka. Wydaje mi się, że powinnaś dobrać coś kolorowego, np w fiolecie. Nie próbuj się na siłę postarzać, możesz wyglądać bardzo ładnie i dziewczęco. Kokarda jest na tyle ozdobna, że odpuściłabym sobie biżuterię, może poza delikatnym naszyjnikiem i kolczykami (delikatne i skromne, żebyś nie wyglądała jak choinka). Kolor biżuterii to raczej złoto.
Niestety nie pomogę Ci w znalezieni sklepów (takie buty były jeszcze nie dawno w prawie wszystkich - te są akurat z H&M). Myślę, że powinnaś pochodzić i poszukać czegoś z koleżanką lub mamą. Możesz też zabrać zdjęcie w sukience i zapytać panią w sklepie, co by Ci do niej dobrała.