POLECAMY

Jaki strój karnawałowy dla dziecka wybrać?

butterfly2
napisał/a: butterfly2 2015-02-04 23:52
Moja córka po raz pierwszy weźmie udział w szkolnym balu przebierańców? Za co mogłabym ją przebrać? Z jednej strony nie chciałabym się przy tym namęczyć, ale z drugiej - chcę, żeby miała oryginalny strój. Mnie już brak kreatywnych pomysłów...
Sonia104
napisał/a: Sonia104 2015-02-05 11:35
a pytalas córci za co by chciała być przebrana? zacznij od tego. w Tesco widziałam bardzo piękne gotowe stroje dla dziewczynek. może pokaz malej i cos razem wybierzecie
eenax
napisał/a: eenax 2015-02-05 12:01
Aniołek: biała długa sukienka, aureolka zrobiona z srebrnego łańcucha choinkowego na drucie, białe skrzydełka,

Kotek: czarna bluzka, czarne leginsy, ogonek z czarnego grubego sznurka i kredka do oczu zrobić czarny nosek i wąsiki,

Motylek: np. niebieskie leginsy i zielona bluzeczka a do tego zielono niebieskie skrzydełka na allegro koszt ok. 12-13 złotych), na opasce zrobić rózki z cienkiego łańcucha choinkowego (do kupienia w sklepach zabawkowych sa np. srebrne puchate patyczki).

Wróżka: podobnie jak wyżej z tym ze skrzydełka ubrać do sukienki.

Pszczółka: złota bluzka, czarne leginsy, do bluzki przyszyc czarna szeroka wstążkę robiac paski, rózki zrobić z opaski, czarnego kartonu i 2 czarnych pomponów.

Najprościej jest jednak poszukać w pobliżu jakiejś wypożyczalni :)


W zeszłym roku moja Młoda była przebrana za Dzwoneczka.
W zielonym moim topie dół ucięłam w ząbki, przyszyłam kilka dzwoneczków do czubków zabków (kupiłam w pasmanterii), jasno zielone skrzydełka kupiłam na allegro, do tego białe rajstopki, białe tenisówki i mój złoty pasek.
abernaciak
napisał/a: abernaciak 2015-02-05 14:06
Może najlepiej zapytać dziecko, za co chciałoby się przebrać? Przecież najważniejsze jest, by ono czuło się tego dnia wyjątkowo :)