POLECAMY

Jaki stanik sportowy wybrać?

aniwey
napisał/a: aniwey 2014-08-08 11:06
Cały czas ćwiczę w swoim staniku – push up’ie (tzn. ćwiczę w różnych, ale zawsze jest to push up, bo mam same takie w kolekcji ;) Ostatnio stwierdziłam, że to bez sensu – ćwiczę w domu, więc mogę sobie kupić stanik sportowy, bez obaw o płaski wygląd ;) Zwłaszcza że push up’y są strasznie niewygodne. Jaki model wybrać? Dodam, że mam mały biust, więc nie musi być jakiś bardzo wytrzymały – chodzi o wygodę bardziej.
eenax
napisał/a: eenax 2014-08-08 12:39
Przy małym biuście nie potrzeba jest takiego mocno stabilizującego i z fiszbinami, taki profilowany ale miękki tez powinien być OK.

Najlepiej by miał regulowane ramiączka, ścisłe przylegał do ciała i piersi (był tradycyjnie zapinany na haftki lub inne zapięcie). Dobrze by było jak by miał możliwość spinania ramiączek. No i musi być z materiału dobrze odprowadzającego pot i ciepło.
-
napisał/a: - 2014-08-08 16:49
Odpowiedni stanik sportowy do zbawienie dla ćwiczących, przede wzystkim tych, które mają duży biust. Ja polecam z całego serca model Gossard Sport bra.
abernaciak
napisał/a: abernaciak 2014-08-11 15:28
Polecam biustonosze marki Gossard - wyglądają pięknie, możesz nosić je na co dzień, a na dodatek doskonale podtrzymują biust w trakcie ćwiczeń. Mam taki i szczerze polecam :)