POLECAMY

Jak zareagują na odsiwiacz włosy tlenione na blond?

napisał/a: Plumtree 2012-06-10 00:25
Mam siwe włosy. Tlenię je na blond. Chciałabym przestać je tlenić i spróbować odsiwiacza, ale cały problem w tym, że instrukcje odsiwiaczy przestrzegają przed stosowaniem ich na włosy farbowane. Nie mogę przecież czekać aż moje siwulce całkiem odrosną i dopiero wtedy użyć odsiwiacza! To byłaby wielomiesięczna katastrofa! Tylko czy po odsiwiaczu mój blond nie zamieni się na piękną zieleń (na przykład)?
MamaNaEtacie
napisał/a: MamaNaEtacie 2012-06-10 00:55
ja raczej obstawiałbym fioletowy odcień:))) idź do fryzjera i poproś o poradę, może zamiast tlenić włosy(co pewnie je straszliwie niszczy) zacznij je farbować, niekoniecznie na jasną platynę...:) jest tyle możliwości!
-
napisał/a: - 2012-06-10 23:28
Miałam w pracy kontakt z osobami które używały odsiwiacza.Każdy włos reagował inaczej,ale muszę cię zmartwić ponieważ w 95% efekt był marny.Ja wielu klientkom proponowałam pianki koloryzujące do układania włosów.Po prostu przy myciu zmywa się też kolor.Wielu klientkom udało się przetrwać bez problemu okres odrastania włosów a niektóre szalone zamawiały po kilka kolorów i co mycie miały inną fryzurę :))) Niestety na odległość nie jestem w stanie udzielić ci odpowiedzi która mogłaby cię usatysfakcjonować.Proponuję zajrzeć do salonu fryzjerskiego,dobry fryzjer zawsze coś wymyśli :)))Pozdrawiam i życzę powodzenia