Jak wystylizować pana młodego? - gotowe zestawy

napisał/a: ~Aniutek 2011-03-07 11:30
Bardzo ciekawe, strasznie mało porad jest tego typu w ogóle. Profi! Podoba mi się! Czy można zaproponować mężczyznom coś mniej klasycznego, a bardziej nowoczesnego i trendy? Tak jak z pokazów mody? A może się nie godzi? Moim zdaniem tylko niekoniecznie wszystko musi być pod kolor i w komplecikach. Bez przesady!
napisał/a: ~just 2011-03-07 16:50
Akurat ten stylista ma bardzo dużą wiedzę w zakresie stylizacji mężczyzn. Byłam w tym salonie kiedyś i jak oglądałam sukienki, słyszałam jak doradza pewnej parze. Miał bardzo profesjonale podejście i pamiętam, że odradzał łączenie kontrastowych kolorów stroju panny młodej z innymi kolorami dodatków pana młodego. Zresztą uważam, że klasyka zawsze jest modna, a dobór najmniejszego elementu stroju ma swoje znaczenie w kulturze ubioru.
napisał/a: ~Dziumdzia 2011-03-07 19:57
No dobra, ale chyba nie ma żadnych przeciwskazań, żeby do wzorzystej sukni założyć gładką marynarkę? Przecież to pasuje! Po cholerę też wzorzysta kamizelka, co oni są bliźniętami syjamskimi ta para młoda, czy co? Jeśli panna młoda miałaby kolorowe nowoczesne dodatki, to nie widze powodu dla których pan młody nie mógłby mieć dodatkow w innym kolorze, oczywiscie nie klocacym sie z tymi panny mlodej, tu raczej chodzi o to zeby jedno srugiemu nie przeczylo, a nie bylo komplecikiem. kompleciki sa passe. i to od dawna.