POLECAMY

Jak uzyskać blond z rudego, który wyszedł przypadkowo?

napisał/a: gwiazdka_72 2011-07-13 19:39
Przypadkowo wyszedł mi bardzo zółty kolor bardzo brzydki,jaskrawy,zbyt intensywny podchodzi miejscami rudy.Planowany kolor był to skandynawski blond z firmy palette .Naturalny kolor mam ciemny blond.Co zrobić aby pozbyć sie tego zoltego koloru?zeby -powstal sam blond.Rozjasniaczem?pasemka?co robić zeby tez za bardzo nie zniszczyć włosów bo mam cienkie.pomozcie!
-
napisał/a: - 2011-07-13 21:35
Skoro teraz wyszedł Ci "przypadkowy kolor" to ja bym na Twoim miejscu drugi raz nie ryzykowała farbujac sobie sama i udała sie do fryzjera.Ale to jest moje zdanie zrobisz jak uwazasz.

Piszesz,że masz cienkie włosy i nie chcesz ich zniszczyc wiec chyba rozjaśniacz odpada,bo z mojego własnego doświadczenia rozjaśniacz potrafi nieźle zniszczyc włosy(przynajmniej moje).Jedyne co mi przychodzi do głowy to pofarbować jeszcze raz,ale radze uzyc farby L'Oreal,doskonale pokrywa i kolor jest długotrwały,ogólnie jest bardzo dobra.Musisz się jednak liczyc z tym,że dwukrotne farbowanie włosów w tak krótkim odstępoie czasu jednak nie wpłynie korzystnie na Twoje włosy.
MamaNaEtacie
napisał/a: MamaNaEtacie 2011-07-13 22:21
i właśnie dlatego nie warto farbować włosy w domu:)
a farby tylko z lorea'la.
w tej chwili nie pozostaje nic innego jak wizyta u fryzjera i niestety zniszczenie włosów.
ewentualnie możesz wypłukać głowę w płukance z fioletu:) wybieli trochę tylko nie przesadz bo wyjdzie fiolet a tego nie chcesz chyba:D
-
napisał/a: - 2011-07-14 14:09
w avonie masz taką fajną linie produktów do włosów farbowanych...wybierz produkty do włosów blond...pomoże pozbyć ci sie żółtego kolorku z włosów... a jak nie to wybierz sie do fryzjera to napewno coć zaradzi...lepiej sie na tym znają