POLECAMY

Jak układać niepokorną fryzurę?

napisał/a: Natasza2710 2011-10-27 13:58
Mam włosy które bardzo się falują, po wyprostowaniu na drugi dzień kręcą się. Miałam już skracane, cieniowane. Szczególnie włosy przy czole i z boku głowy nie chcą się układać. Próbowałam już stylizować za pomocą pianki, lakieru, żelu, ale włosy nie potrafią się utrzymac "odstają". Co robić?
-
napisał/a: - 2011-10-27 15:30
Jeśli chcesz, aby były proste, kup jakiś kosmetyk do ochrony przed temperaturą, szampon i odżywkę do prostowania i prostuj włosy codziennie - nie ma innej rady, chyba, że zdecydujesz się na zabieg keratynowy lub trwałą prostującą w salonie. Poz tym dbaj o włosy. Stosuj maski, odżywki i dobre szampony, stosuj jedwab.
Ja na Twoim miejscu zaakceptowałabym je. Kup dyfuzor, kosmetyki do kręconych włosów - będą ładniejsze, nie będą się tak puszyć, a nie będzie problemu, np. z wilgotnością powietrza.
napisał/a: majka-89 2011-11-02 15:31
Moje wlosy, przewaznie zawsze po umyciu i wysuszeniu sa pofalowane i mozna rzec, ze sa puszyste jak burza. A uwierz mi, duzo przy nich robie, aby to zmienic. Wyproboj moj sposob: zawsze po umyciu wlosow jak je rozczesze nakladam odrobine pianki na dlon i wcieram we wlosy, tylko nigdy nie u nasady, bo beda oklapniete, pozniej biore lakier do wlosow (obojetnie jaki, tylko, zeby to byl lakier, a nie zel), pochylam glowe na dol i pryskam ostroznie po wlosach, nie duzo. I potem rozczesuje, susze i prostuje. Prostownicy uzywam po kazdym umyciu glowy, a jest to tak z 2, 3 dni w tyg. Powodzenia :)