POLECAMY

Jak skutecznie utrzymać piękną opaleniznę po wakacjach?

ola2011
napisał/a: ola2011 , 2011-09-13 16:04
Chciałam z Wami poruszyć tą kwestię ponieważ według mnie nie tylko jest ważne jak i gdzie się opalamy ale również to jak pielęgnujemy, nawilżamy i traktujemy nasze ciało. Moim zdaniem olśniewający wygląd całego ciała a przede wszystkim nóg możemy uzyskać stosując balsamy pielęgnująco-nawilżające z rozświetlającymi drobinkami. Ja osobiście polecam ten: http://www.mergeto.pl/merged-auction/5796/olay-complete-care-balsam-nawizajacy-brazujacy-150 a Wy jaką macie metodę? Może poznamę jakieś nowe cudokosmetyki? ;)
napisał/a: fliebe , 2011-09-13 18:07
Przede wszystkim częsty peeling i odpowiednie nawilżanie skóry...ja do tego kupuje tabletki Arcosol które ułatwiają opalanie, działają przeciw podrażnieniom skóry i utrzymują opalenizne...bardzo je polecam bo opalenizna po nich naprawde bardzo długo sie trzyma u mnie np po lecie nawet aż do nowego roku widać ją jeszcze na skórze a i kolor jest ładny. Tabletki zaczyna sie jeść na 2 tyg przed planowanym opalaniem i w trakcie
kella
napisał/a: kella , 2011-09-14 11:21
Lubię balsamy z drobinkami, ale tylko latem. Jesienią czy zimą wg mnie wyglada nienaturalnie no i pod spodniami zupełnie bez sensu.
Żeby utrzymać opaleniznę nie znam innego sposobu niż peeling, nawilżanie. Można łykać beta karoten, u mnie nie specjalnie to działa albo tego nie widzę. Można też się raz na jakiś czas położyć w solarium, nie po to by się strzaskać na mahoń, ale by zachować lekką opaleniznę cały rok.