POLECAMY

Jak się pozbyć czerwonych krostek z biustu?

napisał/a: vani1 2011-10-26 23:52
ostatnio zauważyłam, że wyskoczyło mi mnóstwo czerwonych krostek na biuście...czasem wyskakiwały mi przed miesiączką, ale po niej, lub w trakcie - znikały..teraz wyskoczyły tak po prostu i już trzymają się z tydzień, z dnia na dzień jest ich coraz więcej, zaczynają się od dekoldu - da się je usunąc? Tonik nie pomaga.
-
napisał/a: - 2011-10-27 01:45
Może to nie są te same krosty. Nie jest to jakaś alergia? Może kupiłaś nowy stanik, zmieniłaś proszek...
eenax
napisał/a: eenax 2011-10-27 12:02
Ciężko jest wydać diagnozę przez internet nie widząc na żywo jak to wygląda.

Do tego co zostało niżej napisane (sprawy "alergiczne") ja dodam jeszcze "przegrzanie". Ostatnio się zrobiło chłodniej i grubo się ubieramy. W momencie jak wchodzimy do samochodu, komunikacji miejskiej czy sklepu nie chce się Nam rozbierać i się przegrzewamy a wtedy jak skóra jest delikatna to o potówki łatwo.

Jeżeli wysypka jest tylko wypukła i nie ma wyprysku surowiczego to może to być tez spowodowane podrażnieniem około mieszkowym wynikającym wynikającym z mocniejszego obcierania bielizny o piersi. A to znów tez przez to zimno (wrrrr) bo grubiej sie opatulany wiec więcej warstw wiec większy docisk materiału do skóry.

A wbrew pozorom z takimi krostkami lepiej jest walczyć nawilżając i natłuszczając niz wysuszając np. tonikiem czy spirytusem. No chyba ze widzisz ze to sa zmiany ewidentnie trądzikowe.