POLECAMY

Jak poradzić sobie z cienkimi i puszącymi się włosami z zakolami?

napisał/a: vani1 2011-09-18 15:06
mam cienkie i puszące się włosy z zakolami na czole - jaka fryzura będzie najlepsza do takich włosów? Są one blond, do połowy pleców, widać skórę głowy i mam przedziałek po mojej prawej stronie - chcę zmienić tę okropną fryz. Po umyciu się puszą na dole, a na górze jak zwykle straszne i okaplnięte - nie są proste - ni to fala, ni loki, taki puch po prostu. Jaka fryzura? ściąć je? zrobić grzywkę? czy co?
-
napisał/a: - 2011-09-18 15:45
myślę, że taka fryzura będzie ok:
długość włosów góra do ramion- włosy nie będą opadać, u nasady będą bardziej sie unosić. Do tego proponuje wycieniowanie włosy nie będą sie puszyć i będą wygląsały na gęste i żeby zatuszować zakola może jakaś niesymetryczna grzywka?
agusiazet
napisał/a: agusiazet 2011-09-18 16:54
Grzywka wydaje się być dobrym rozwiązaniem!
kella
napisał/a: kella 2011-09-18 23:38
Jakbym czytała o swoich włosach. Są delikatne jak u dziecka, tłuste u nasady, suche na końcach z naturalnymi lokami. Najlepiej wyglądam w dość krótkiej fryzurze. Teraz mam krótką grzywkę, nieco asymetryczną, a włoski z tyłu są pięknie wycieniowane. Pielęgnacja takiej fryzury jest prosta. Ja codziennie myję włosy, szybko suszę, trochę pasty do stylizacji i gotowe.
Nie bój się krótkich włosów. Warto popróbowac zwłaszcza jak sie zaczyna sezon czapek ;). A przy okazji robienia włosów polecam regulację brwi. Przy krótkich włosach oko musi być ładnie zrobione, by efekt był powalający.
chihtsai
napisał/a: chihtsai 2011-09-22 15:51
polecam doskonaly produkt do wlosow puszacych sie .odzywka no 22, chihtsai.
Katalina
napisał/a: Katalina 2011-09-23 15:48
Jeżeli widać skórę, to zarysykowałabym stwierdzenie, że Twoje włosy są raczej rzadki niż cienkie. Rezultatjest jednak ten sam. A takie włosy niestety nie wyglądają dobrze gdy są długie. Dlatego radziłabym Ci je skrócić i to znacznie. W krótkiej i zadziornej fryzurce można zrobić pazurki lub warstwy, które nadadzą włosom lekkości, zakryją zakola, stana się optycznie gęściejsze. Generalnie będą łatwiejsze w utrzymaniu i będą lepiej się prezentować.