POLECAMY

Jak optycznie powiększyć głęboko osadzone oczy?

napisał/a: patka1112 2012-12-10 16:24
Mam małe oczy, a do tego głęboko osadzone... Jak je powiększyć optycznie? Te wszystkie sposoby, które są w necie jeszcze bardziej mi je pomniejszają (np. czarna kredka). Pomóżcie ;)
MamaNaEtacie
napisał/a: MamaNaEtacie 2012-12-10 19:31
wewnętrzne kąciki oczu maluj białą kredką lub cieniem, dolną kreskę rób również biała kredką i nie maluj dolnych rzęs. Ja bym zewnętrzny koniec oka wyciągneła kreską skierowaną do góry i dość grubą, tuszuj rzęsy w kierunku tej kreski czyli nie od dołu do góry tylko na bok kierując szczoteczkę tuszu do zewnętrznego końca oka, wtedy rzęsy "pokryją" się z kreską a oko wyda się "wyciągnięte"
bozusia
napisał/a: bozusia 2012-12-10 22:00
czarna i każda ciemna kredka pomniejszy ci oczy
jasne kolory i to co mamanaetacie radzi
paula_92
napisał/a: paula_92 2012-12-14 14:36
Powinnaś unikać ciemnej kreski przy górnej linii rzęs i na wewnętrznej stronie powieki. Należy pamiętać, że jasne kolory powiększają/uwypuklają a ciemne pomniejszają :) więc w przypadku Twoich oczu powinnaś je malować w tzw. banana :P czyli: jasnym cieniem powinnaś malować ruchomą część powieki, a ciemnym cieniem potraktować zewnętrzny kącik wyciągając go trochę do góry i rozetrzeć go na załamanie powieki. Dorzucam kilka zdjęć z przykładowym bananem :) Nawet chyba ja mam na profilowym zdjęciu w podobny sposób pomalowane oko.