POLECAMY

Jak malować oczy, nosząc okulary?

MamaNaEtacie
napisał/a: MamaNaEtacie 2012-05-23 01:06
Jak malować oko nosząc okulary? czy nie będzie sytuacji że "odbiją " mi się rzęsy? czy mając okulary mogę zrobić sobie przedłużanie i zagęszcznie rzęs metodą 1:1??
jutro najdalej w czwartek mam zamiar wybrać oprawk i niestety okazało się że muszę stale nosić okulary, nie tylko w pracy, kocham jednak ociekające tuszem rzęsy...sama nie wiem jak to będzie. dodatkowo jedno oko mam w + a drugie w - .....ja to z gestem zawsze:)))
doradzcie jak to zrobić by wyrównać obraz oczu z obu różnych szkieł...
bozusia
napisał/a: bozusia 2012-05-23 11:08
jak będziesz miała różne szkła to najpierw się umaluj , a potem w okularach zobacz efekt , czy jedno oko nie jest większe od drugiego, musisz się malować mocniej ,żeby było widać makijaż , twoje uwielbienie do mocnego tuszowania rzęs jest nawet przy okularach wskazane, tylko sprawdź czy rzęsy nie zawadzają ci o okulary i nie robisz sobie mazów
jjoas235
napisał/a: jjoas235 2012-05-23 11:36
Przede wszystkim unikaj makijażu w jaskrawych kolorach i wyraźnych granic między barwami cieni. Postaw na subtelne pastele i rozcieraj granice pomiędzy 2-3 kolorami, na jakie się zdecydujesz. Wybierając barwę cieni kieruj się zasadami: jasne barwy optycznie uwydatniają oczy, dobre są więc dla kobiet noszących "minusy"; ciemne cienie czynią oczy wyrazistymi, więc mogą je stosować kobiety noszące "plusy". Niezależnie od użytych cieni, pamiętaj zawsze o starannym wytuszowaniu rzęs, więc "ociekające tuszem rzęsy'' jak najbardziej ;)
napisał/a: dojrzala 2012-05-23 23:08
bez paniki najpierw sie umaluj a uwierz nie bedzie roznicy jak okularki zalozysz jasne barwy dodaja blasku podkresla oko zrezygnuj z mocnych akcentow