POLECAMY

Jak działa podkład w sztyfcie?

basiekkk
napisał/a: basiekkk 2015-03-16 23:19
To kolejna nowość, którą znalazłam. Czy podkłady w sztyfcie są skuteczniejsze niż w kremie? No i na jak długo starczają? Bo te opakowania są malutkie...
eenax
napisał/a: eenax 2015-03-17 09:26
1. Tak jak zawsze wszytko zależy od konkretnego produktu.

2. Podkłady w sztyfcie ze względu na bardziej kremową konsystencję bardziej nadają sie do sery normalnej i suchej niz mieszanej i z skłonnością do przetłuszczania.

3. Czy sa lepsze od tych w kremie? Zależy od konkretnej cery.

4. Co do wydajności. Wszystkie z jakimi miałam do czynienia były małej pojemności i mało wydajne.

5. Popularny ostatnio FitMe Maybelline jest mało wydajny, wcale nie matuje, kryje przyzwoicie ale jest za to widoczny. Kolory (chyba z 5 w Polsce i 12 po zagranicami i żadnego w tonacji czysto ciepłej. bezowej)a najjaśniejszy jest w tonacji bardzo różowej (miałam 130 praline baaardzo różowy i 220 beż ale dość ciemny).
Bobbi Brown Skin Fundation stick (Warm Ivory) jest w miarę OK, ale i tak potrzebuje upudrowania. Ma dużo kolorów ale "zabija" cena a wydajność tez ma kiepską.
Max Factor Pan Stick. Świetnie kryje, wydajność jest przyzwoita, do cery tłustej sie raczej nie nadaje i jest dość widoczny na twarzy.
Dermablend Vichy (kolor Opal). Wydajność średnia, brak jasnych kolorów, nadaje się do cery z skłonnością do przetłuszczania ale jest ciężki (za to dobrze kryjący).

To sa moje opinie ale ja jestem wymagająca względem podkładów.
By moje opinia była bardziej przejrzysta to drogeryjne podkłady (płynne) z jakich jestem zadowolona to:
Boujiouis Healthy Mix kolor 52,
Rimmel Wake Me Up 103 True Ivory,
Armani Maestro Fusion nr 2 i 4
Chanel Pro lumiere 10 (light),
VL'Oreal True Much Blendable N2 Vanilla.