POLECAMY

Indywidualne zaprojektowanie zębów?

napisał/a: patka.koo , 2018-01-03 10:43
Przypadkiem spotkałam niedawno kolezanke ze szkoły, niezbyt ją lubiłam ale nie wypadało sie nie zatrzymac zwłaszcza zę okazała sie rozmowna, no i od słowa do słowa zauważyłam że ma takie ładne zęby (w liceum miała największe krzywizny w klasie) a ona zaczeła opowiadać ze ma indywidualnie zaprojektowane zęby i zaczeła sie śmiac wiec ostatecznie to nie wiem czy mówila powaznie czy sie ze mnie naigrywała a nie dopytywałam bo nie chciałam żeby wyszło ze nie wiem o czy mówi. Czy cos takiego jet w ogóle mozliwe, moze ja po prostu nie jestem na bieżąco?
napisał/a: kolorowaaaaa , 2018-01-04 14:46
Przechwala sie i tyle, nie wiesz jak to jest nawet na tych szkolnych zjazdach absolwentów? ta ma takiego męza a ta ma takie dziecko i taką pracę, a tamta taką kariere zrobiła ;p pewnie jej licówki założyli a ona stwierdziła ze specjalnie dla niej zaprojektowali zęba ;p
napisał/a: ArtDent_Kraków , 2018-01-05 11:34
Projektowanie uśmiechu jest jak najbardziej możliwe, to jedna z najnowocześniejszych usług stomatologii estetycznej, oferowana w dobrych gabinetach stomatologicznych, na przykład u nas - w krakowskim ArtDent przy Opolskiej. Procedura polega na cyfrowym dostosowaniu kształtu i koloru zębów do pacjenta, z uwzględnieniem jego oczekiwań oraz kształtu twarzy, a nawet sylwetki. Tak zaprojektowany uśmiech, którego wizualizację prezentuje się pacjentowi, jest następnie urzeczywistniany poprzez wykonanie wycisków diagnostycznych zębów oraz przekazanie ich do technika protetyka, który zajmuje się tworzeniem ostatecznego modelu. Wyróżnikiem naszego gabinetu jest obecność wszystkich specjalistów na miejscu - dzięki temu nasze usługi są kompleksowe, przeprowadzane sprawnie i efektywnie. Po szczegóły zapraszam na Opolską 37 lub do kontaktu telefonicznego: 12 415 86 69.