POLECAMY

Fryzura - twarz kwadratowa

napisał/a: Ewelinka94 2010-12-21 12:49
Witam kochani!!

Mam twarz kwadratową i straaaaaszne włosy.
1. Jakie fryzurki pasują do twarzy kwadratowej?
2. Moje włosy niestety są straszne :( Kilka razy byłam u fryzjera z pytaniem jak wyżej, gdzie zaznaczałam wyraźnie, iż mam włosy b.delikatne, cienkie, w dotyku jak piórka ;P Po każdej wizycie wychodziłam niezbyt zadowolona, może dlatego że były to zawsze b.młode osoby? Chyba niezbyt doświadczone - po ok 2h włosy już nie wyglądały tak, jak 2h wcześniej....Klapnięte, lekki wiatr - każdy w inną stronę, nie chcą się układać. Jedynym plusem jest kolor - nigdy nie farbowałam, zimą są koloru ciemnego blondu - latem "średniego" ;P To jedyna rzecz jaka mi się w nich podoba....

Reasumując: mam 26 lat, włosy wiążę ciągle w "kucyk", wyglądam jak 15-latka - pomóżcie proszę i podpowiedzcie coś...może ktoś z Was ma podobny problem? Chciałabym wreszcie wyglądać jak KOBIETA.
paola83
napisał/a: paola83 2010-12-23 21:33
Dla takich włosów najlepsze jest cieniowanie. Delikatne i na pewno nie na całej długości - przy dłuższych włosach. Natomiast jeżeli mowa o krótszych to wystarczą tylko pocieniowane końcówki. Najlepsza fryzurka dla Twoich włosów to bob, taki do szyi. A co najważniejsze powinnaś znaleźć dobrego fryzjera, który zna się na rzeczy :)