POLECAMY

Czy zdecydowałybyście się na zabieg fish pedicure?

brzanka
napisał/a: brzanka 2012-03-09 13:53
W Krakowie powstało fish spa, które oferuje pedicure rybkami garra rufa, które bezboleśnie obskubują martwy naskórek skóry stóp.

W Polsce, ten zabieg powoli staje się coraz bardziej popularny, ale nadal kojarzony jest z pedicur'em, czyli zwykłym zabiegiem, a nie formą relaksu, czy spędzenia czasu z koleżanką na plotkach przy kawie.

Na zachodzie powstają coraz to nowsze fish spa, gdzie organizowane są wieczorki panieńskie, znajomi umawiają się na spotkania w takich salonach. Zamiast spotkać się w kawiarni, koleżanki idą do fish spa.


Ciekawi mnie wasza opinia - czy wybrałybyście się na taki zabieg z myślą że możecie w ten sposób spędzić czas z przyjaciółką, chłopakiem - posiedzieć i porozmawiać, podczas gdy rybki będą masowały wasze stopy?
primello
napisał/a: primello 2012-03-09 14:41
Pod warunkiem, ze to nie laskocze bo mam straszne laskotki :D:D
A tak powaznie, to slyszalam juz o tej formie pedicuru jakis czas temu i z checia sama bym sie poddala takiemu relaksowi. Mylse, ze jest zdecydowanie przyjemniejszy od tradycyjnego :))
kapliczka
napisał/a: kapliczka 2012-03-09 15:01
rybka ugryzie kogoś do krwi zarażonego wirusem HIV... myślisz że rybkę da się zdezynfekować ?? wysterylizować ?? ja jako kosmetyczka mówię nie...
wiolamyszka
napisał/a: wiolamyszka 2012-03-09 20:03
Nie mam nic przeciwko, ale jakoś mnie to nie "kręci". Nie skorzystałabym z takiej formy relaksu.