POLECAMY

Czy z karmelowego brązu można wrócić do blond koloru włosów?

napisał/a: Gaga56 2011-12-10 20:01
Naturalnie moje wlosy to ciemny blond, kilka razy robiłam pasemka blond, Lecz mi sie to znudziło i pomalowałam wlosy farba "karmelowy braz" lecz już mi zeszła i chcę dalej wrócić do blondu .
agusiazet
napisał/a: agusiazet 2011-12-10 22:33
Brak zdjęcia uniemożliwia dobrą ocenę Twojego pomysłu. Musisz pamiętać, że farbując włosy na jasny kolor to konieczność ciągłego farbowania odrostów, bo inaczej wyglądasz niechlujnie! Poza tym blond wg mnie zdecydowanie postarza!
MamaNaEtacie
napisał/a: MamaNaEtacie 2011-12-10 22:55
Idź do fryzjera, to po pierwsze. Co innego farbowanie własnych naturalnych jasnych włosów na jeszcze jaśniejsze a co innego powrót do koloru po przyciemnieniu.
I nie zgodze się z koleżanką że blond postarza, oczywiście jesli nałożymy żółtą kupę na głowe bez pomyslenia to fakt bedzie to wyglądac strasznie, ale jeśli dobierzemy odpowiedni odcień do karnacji to kolor wyjdzie super. Ja z naturalnej brunetki (takiej bardzo bardzo brunetki) zmieniłam kolor na blond i "niestety" wyglądam młodziej:) więc chyba wizyta u specjalisty rozwieje twoje wątpliwości
-
napisał/a: - 2011-12-11 13:19
Idź do fryzjera. Rozjaśnianie włosów jest bardzo niebezpieczne. Nie raz widziałam, jak dziewczyny przychodziły do salonu, żeby poprawić to, co zepsuły. Niekiedy włosy miały już do połowy ukruszone. Przykry widok.
-
napisał/a: - 2011-12-11 18:54
W maju na komunie syna przefarbowałam włosy z ciemnego blond na rubinowa czerwien i mineło juz siedem miesiecy i dopiero teraz wrociłam do blondu,bardzo długo trwało i zmywanie farby i wywabianie koloru,zdałam sie na fryzjerke,bo sama mogłabym sobie zaszkodzic,potrzeba troche czasu i fachowej rady...