POLECAMY

Czy warto przedłużać włosy?

nawiaa
napisał/a: nawiaa 2013-11-07 22:54
Dziewczyny, marzy mi się przedłużenie włosów - nigdy nie pozwalałam sobie na zachcianki wyglądowo-kosmetyczne i chciałabym w końcu zaszaleć.

Uważam, że długie włosy wyglądają przepięknie, moje rosną baaardzo wolno. Stąd pytanie: warto je przedłużać? Jaką metodą najlepiej, na ile starczy i ile kosztuje?

Z góry Wam dziękuję :)
-
napisał/a: - 2013-11-08 16:43
Najlepszą formą przedłużenia są niestety tak zwane CLIP-ONy, czyli doczepy na spinkach lub grzebieniach. Używać możemy ich na co dzień lub na imprezę, a nie zniszczą włosów.

Niestety wszystkie inne sposoby przedłużania włosów, tj. tulejki, czy zgrzewanie niszczy włosy i niech Ci nikt nie wmawia, ze tak nie jest. Niestety...
nkosznik
napisał/a: nkosznik 2013-11-08 17:27
Również polecam doczepiane jak spinki pasma włosów. To dobry sposób by uzyskać świetny efekt na wyjście. Metody przedłużania na stałe zawsze osłabiają cebulki włosów. Poza tym, aby efekt był zadowalający trzeba odnawiać zabieg dosyć często. A to kostowna sprawa. Po kilku miesiącach i tak trzeba zdjąć przedłużone pasma, przynajmniej na jakiś czas, żeby całkiem nie stracić włosów... Odradzam!
abernaciak
napisał/a: abernaciak 2013-11-13 10:51
Moja znajoma dopinała sobie pasma włosów przez naprawdę dłuuuugi czas. Efekt jest taki, że naturalne włosy wypadają jej garściami, są postrzępione i za nic nie może ich zapuścić. W końcu te sztuczne pasma muszą się na czymś trzymać, więc osłabiają naturalne włosy. Zamiast doczepiać cokolwiek, zainwestuj w odżywkę przyspieszającą porost włosów - np. Revitacell. Nie jest droga, a kuracja może zdziałać cuda. Naprawdę!