POLECAMY

Czy osoba o jasnej karnacji może używać samoopalacza?

sandera700
napisał/a: sandera700 2011-05-08 19:14
Mam bardzo jasną karnację i jasne blond włosy. Denerwują mnie uwagi na temat mojego koloru skóry. Wiem, wiem... najlepiej bym zaakceptowała to, że mam karnację w kolorze kości słoniowej, ale nie chcę tego zaakceptować... tym bardziej, że zbliżają się wakacje. Nie chcę się odróżniać. Solarium na mnie nie działa. Opalanie się na słońcu też nic nie daje... jestem czerwona przez 2 dni, a później znowu blada... więc może samoopalacz?. Chciałabym wiedzieć czy znacie skuteczne metody na korzystanie z samoopalacza tak aby nie mieć później na sobie palety różnych odcieni? Pozdrawiam : )
-
napisał/a: - 2011-05-08 19:22
sprobuj dove do jasnej karnacji,ten sam tzn ta sama seria co dove do ciala summer glove cos takiego,oczywiscie peeling przedtem:)
-
napisał/a: - 2011-05-08 21:44
Może lepiej zamiast samoopalacza spróbuj balsam brązujący. Skóra będzie stopniowo ciemnieć i jest mniejsze prawdopodobieństwo, że powstaną plamy czy zacieki. Oczywiście przed nałożeniem tego balsamu również trzeba przestrzegać takich samych zasad jak przy samoopalaczu, tzn. peeling i czekać aż balsam się wchłonie.

Ja używam balsamu brązująco-opalizującego z firmy Barwa, zawiera złote drobinki, które odbijają światło a skóra pięknie się mieni:)
lilia21
napisał/a: lilia21 2011-05-10 01:54
Ja niestety do samoopalacza nie jestem przekonana bo miałam kiedyś z Garniera to raczej wyglądało jakbym była brudna niż opalona i miałam plamki w niektórych miejscach. Też mam jasna karnacje jak się opalam to na początku na czerwono a później brązowieje.
BioGaleriaPl
napisał/a: BioGaleriaPl 2011-05-12 14:55
spokojnie sa takie samoopalcze do jasnej karnacji np DAX SUN EXTRA BRONZE sa do jasnei i ciemnej i w piance i w sprayu :) do wyboru do koloru :)