POLECAMY

Czy możecie polecić wodoodporny tusz i kredkę?

basiekkk
napisał/a: basiekkk 2014-02-17 16:31
Dziewczyny, ostatnio jestem sportomaniaczką ;) Chodzę na siłownię i na basen i tu pytanie: czy możecie polecić wodoodporną kredkę do oczu i tusz? Wiem, że tusze są dostępne w wielu wariantach, ale nie wiem, który będzie najlepszy, a czy są w ogóle kredki wodoodporne?
elkachanelka
napisał/a: elkachanelka 2014-02-17 16:39
Jeśli chodzi o kredki chyba nie ma takiej, która byłaby naprawdę trwała. Jeśli chodzi o tusz polecam Christian Dior, Diorshow Waterproof Mascara czy z Astora też są niezłe.
-
napisał/a: - 2014-02-17 17:00
Moim największym odkryciem jest eteleiner Isadory taki w żelu. Jest wodoodporny, i praktycznie nie ma opcji żeby ztarł się z górnej czy dolnej powieki! Jestm nim absolutnie zchwycona!
wkwasniak
napisał/a: wkwasniak 2014-02-18 12:21
Moim zdaniem nie ma fizycznej możliwości, aby kredka do oczu była całkowicie wodoodporna, bo jej konsystencja jednak to wyklucza :( Oczywiście, istnieją kredki opisywane jako wodoodporne, nie sądzę jednak żeby w praktyce sprawdzały się w 100%.
Z wodoodpornych tuszy mogę polecić Max Factora - False Lash Effect w wersji Waterproof.
-
napisał/a: - 2014-02-18 17:31
Wodooporne tusz i kredki pojawiają się głównie w wiosenno-letnich kolekcjach. Jestem jednak pewna, ze prawie wszystkie marki w swoim asortymencie mają kosmetyki tego typu.

Ja swojego czasu używałam w wakacje mascary Artdeco i byłam z niej zadowolona.
abernaciak
napisał/a: abernaciak 2014-02-19 11:26
Jeśli chcesz, są nawet podkłady wodoodporne w kremie (bodajże marki Soraya) :) Ja osobiście nie znoszę tego typu kosmetyków, bo mam problem z ich zmyciem. Ale jeśli chcesz skorzystać z wodoodpornego tuszu, polecam te marki Rimmel. Żaden mnie nie zawiódł.
nkosznik
napisał/a: nkosznik 2014-02-19 16:37
Ja polecam wodoodporne tusze i eyelinery wodoodporne marki Ace of Face (to marka z rodziny GOSH specjalizująca się w tuszak, kredkach do oczu i linerach). Produkty dostępne są głównie w małych, prywatnych drogeriach, albo w internecie. Są warte wysiłku, by je zdobyć!
eenax
napisał/a: eenax 2014-02-20 10:29
Etykietki wodoodporny eyeliner w żelu INGLOT wprawdzie nie ma ale zmyć to z oczu jest baaardzo trudno i tylko kosmetykami na bazie olei sie daje. Ale ma tez minus bardzo szybko wysycha i trzeba miec wprawną rekę do kresek by nim szybko zrobić kreskę 1 pociągnięciem nic zdarzy wyschnąć.
Z tradycyjnych kredek miałam Bourjois wodoodporne i były całkiem OK.

A tusz wodoodporny jaki mam obecnie i sprawdza się to Max Factor False Lash Efect Waterproof.
Poprzednio miałam Maybelline One by One Waterproof i tez z niego byłam zadowolona.