POLECAMY

Czy możecie polecić skuteczny preparat na cellulit?

koniczynka4
napisał/a: koniczynka4 2014-01-06 23:28
Czy znacie produkt, który skutecznie redukuje cellulit? Czy taki w ogóle istnieje? Wypróbowałam już mnóstwo kosmetyków i ciągle nic...
eenax
napisał/a: eenax 2014-01-07 09:37
Najlepiej cellulit redukują regularne masaże. Preparaty są tylko elementem wspomagającym.

Do masażu polecam albo chińskie mańki albo szczotkę z naturalnego włosia z gumowymi wypustkami.
Preparatu dobre i tanie ma w swojej ofercie firma Evelline.
wkwasniak
napisał/a: wkwasniak 2014-01-07 11:57
Niestety, najważniejsze jednak są: masaż, aktywność i zmiana diety. Preparaty mogą być tylko "wspomagaczami". Próbowałaś tych z roll-onem, np. Garniera?
abernaciak
napisał/a: abernaciak 2014-01-07 17:15
Osobiście polecam przede wszystkim zmianę diety - wykluczenie alkoholu, kawy, produktów, które mogą zatrzymywac wodę w organizmie. Jeśli stosujesz antykoncepcję hormonalną, warto porozmawiać o problemie z lekarzem - może w Twoim przypadku pojawił sie cellulit wodny, który powodują właście pigułki antykoncepcyjne. Z kosmetyków polecam krem Collistar lub tańszy zamiennik - Eveline (rozgrzewający, w czerwonej tubie). No i regularny ruch połączony z masażem pod prysznicem i szczotką i naprzemiennie płynącą ciepłą i zimną wodę. Efekt gwarantowany! Nie ma cellulitu, którego nie da się zlikwidować :)
-
napisał/a: - 2014-01-07 17:28
Polecam naturalne peelingi w postaci soli, czy cukru w miksie z olejkiem do masażu, dopiero potem preparat antycellulitowy.

Drugą opcją jest wzmocnienie działań preparatów używając ich, np. po pobycie w saunie gdy pory skóry są otwarte o wchłoną więcej kremu, czy żelu.

Kolejną opcją jest dieta, picie dużo wody i soku z żurawiny.

Polecam preparat The Body Shop z masażerem:
elkachanelka
napisał/a: elkachanelka 2014-01-08 17:16
Jest teraz na rynku wiele kremów antycellulitowych. Warto też w trakcie każdej dłuższej kąpieli szorować te miejsca ciała gdzie jest cellulit, ostrą szczotką. Jeśli jednak cellulit jest już w ostrej fazie rozwoju może warto wybrać się do lekarza medycyny estetycznej. Jest teraz tyle zabiegów, które pomogą Ci się uporać z pomarańczową skórką.
nkosznik
napisał/a: nkosznik 2014-01-10 18:03
A ja polecam masaż rollen. Urządzenia te są dostępne w wielu fitness clubach. Poprawiają krążenie limfy i widocznie działają na poprawę wyglądu skóry. Oprócz tego pobudzają spalanie tkanki tłuszczowej dzięki czemu wysiłek na siłowni jest bardziej efektywny. JEśli chodzi o balsamy to polecam Perfecta Extra Slim - ale uwaga - rozgrzewa tak, że aż piecze!