POLECAMY

Czy istnieją balsamy ujędrniające... pupę?

warriorka
napisał/a: warriorka 2014-09-26 14:31
Czy znacie takie? Mam małą pupę, bez cellulitu i bez jędrności. Możecie coś polecić? ;)
mmachnicka
napisał/a: mmachnicka 2014-09-26 15:32
Niestety, nie istnieją. Chociaż jest na rynku balsam specjalnie przeznaczony do tej partii ciała (chyba marki Eveline) to nie ma co się oszukiwać, na jędrność pupy i reszty ciała zadziałają tylko ćwiczenia :)
-
napisał/a: - 2014-09-26 17:19
Oczywiście, że istnieją, jednak ja jeśli chodzi o preparaty ujędrniające polecam przede wszystkim ten z The Body Shop - Spa fit. Gumowa nakładka zapewnia odpowiedni drenaż, a preparat sprawia, że skóra jest jędrniejsza. Polecam!
abernaciak
napisał/a: abernaciak 2014-09-29 13:26
Oczywiście, że istnieją - osobiście polecam balsam marki Collistar :) Poza tym zachęcam do zapisania się na siłownię lub aqua aerobik. Ćwiczenia + pielęgnacja dają niesamowite efekty.
napisał/a: iskra_tyrael 2016-03-27 20:39
Hej, no jasne, że istnieje coś takiego! :D Sama miałam potężny problem nie tylko z pupą, ale i brzuchem, a w pewnym czasie też z kolanami. I cellulit i rozstępy. Da się doprowadzić do niewidocznego stanu lub zupełnie pozbyć. Pierwszy składnik -doustny- to: astaksantyna. Jeśli idzie o balsamy i serum, to mamy w swojej ofercie najlepsze na rynku- nie ma opcji, żeby nie działały, bo są regularnie badane. Sama testowałam różne firmy, ale nie chcę reklamować tutaj współpracy, więc ew. szczegóły jakie kosmetyki, co z tą astaksantyną, jakie ćwiczenia, jedzenie, masaże, etc. to na priv. - same balsamy za dużo nie zdziałają. :)