POLECAMY

Co sądzisz o usługach Osobistej Stylistki ?

anetastyl
napisał/a: anetastyl 2010-02-28 01:27
Zapraszam na moją stronę
http://aneta-styl.pl
Co sądzisz o cenach ?
Katalina
napisał/a: Katalina 2010-02-28 09:57
Moim zdaniem osobisty stylista to zawód, który z pewnością kiedyś się spopularyzuje, jednak jeśli mam być szczera, to nie wróżę mu popularności wśród zwykłych kobiet.

Patrząc przekrojowo na cennik stwierdzam, że zapewne ceny są porównywalne z innymi tego typu ofertami, nie mniej dla wielu kobiet są zwyczajnie zaporowe.
Chociażby punkt "zakupy ze stylistką". Po pierwsze żyjemy w czasach gdy nie mamy na nic czasu, bo ten goni przed siebie jak szalony. 3,5h na zakupy to dla mnie masa czasu! A płacić komuś sporą bądź co bądź kwotę po to by powiedział mi "w tym ci dobrze, a w tym nie" (celowo spłycam temat) jest dla mnie w mojej sytuacji niepotrzebną strata ciężko zarobionych pieniędzy.
Sądzę ze z usług stylistek mimo wszystko będą korzystać raczej bogacze niż zwykły człowiek.

Poza tym w dobie programów typu "Triny i Susanah" czy "Goc Van" wystarczy uważnie oglądać, zapamiętać wskazówki i z dużym powodzeniem większość kobiet samodzielnie będzie w stanie odmienić się na plus.
Podobnie jest z analizą kolorystyczną.
-
napisał/a: - 2010-02-28 19:41
Ja sama nie skorzystałabym z jej usług. Ale myślę, że może się okazać przydatna, zwłaszcza dla ludzi, którzy często pokazują się na różnego typu galach. Ja nawet gdybym się źle ubrała, to nie dowiedziałoby się o tym pół świata. Poza tym jakoś sobie radzę z własną stylizacją, z makijażem, fryzem i ciuszkami.
napisał/a: just831 2010-03-03 23:24
Ja z chęcią wybrałabym się przynajmniej raz do stylistki -przecież nie muszę ubierać się odrazu tak jak mi powie- może podrzuciłaby parę pomysłów, które by mi się spodobały i dobrze bym się w tym czuła
byłoby to pewnie ciekawe doświadczenie
dzitka500
napisał/a: dzitka500 2010-03-04 21:55
na pewno jest to dobra rada ale nie na każdą kieszeń.