POLECAMY

Co poradzić na wypadające włosy?

Levanda
napisał/a: Levanda 2012-08-06 18:54
Moim problemem są wypadające włosy. Nie tracę ich tyle, żebym musiała bać się łysienia, ale jest to kłopot. Mam długie włosy, więc rzucają się w oczy. A są wszędzie: na podłodze, w wannie. Koszmar.
bozusia
napisał/a: bozusia 2012-08-06 21:38
czekam na podpowiedzi ;
adi 30cm rudych włosów wszędzie
gabi 50cm blond włosów wszędzie
ja 30cm nieco ciemniejszych wszędzie
dywany możemy wyplatać :)
MamaNaEtacie
napisał/a: MamaNaEtacie 2012-08-06 23:46
Ja od kiedy znów zapuszczam włosy też zauważyłam że są, w szczególności przez związywanie (żeby zrobić kucyk, a mam co wiązać wkładam głowę do wanny, bo tak łatwiej wysprzątać). Myślę że sama ilośc nie jest "nadzwyczajna" tylko po prostu widoczna. Ja używam odżywki WAX z aloesem (zapobiega przetłuszczaniu się włosów oraz wypadaniu). Producent proponuje dośc prostą kurację przez pierwszy tydzień codziennie potem raz na tydzień. Ja w tej chwili używam codziennie. Myję włosy zaraz po wejściu pod prysznic, nakładam odżywkę i nie mocząc głowy myję się w reszcie:) włosów jest znacznie mniej na szczotce więc efekt chyba dobry nie?:)
-
napisał/a: - 2012-08-08 22:12
A próbowałaś pozbyć się problemu od "środka"? może brakuje Ci jakichś witamin... może na początek kup sobie preparat ze skrzypu polnego?? Ja po porodzie traciłam włosy i kupiłam w aptece szampon przeciw wypadaniu i teraz jest ok, chociaż w lecie duzo przebywam na słońcu a to osłabia włosy. Proponuję wybrać się do apteki po jakieś witaminki i dobry szampon i poczekać czy będą efekty :) pozdrawiam