Zrelaksowana Mama

Zapraszamy na zabiegi pielęgnacyjne do najlepszych salonów kosmetycznych w Polsce.
/ 26.09.2016 13:35
Polecamy zabiegi pielęgnacyjne w najlepszych salonach kosmetycznych w Polsce.


Zabieg Precyzyjny Odmładzający – Aroma Expert LiftRewitalizujący i liftingujący zabieg dla skóry dojrzałej - ujędrnia skórę, stymuluje odnowę komórkową oraz zapewnia odprężenie mięśni twarzy, a co za tym idzie poprawę owalu. Zabieg rozpoczyna się od oczyszczenia twarzy kosmetykami do demakijażu, a zaraz potem następuje etap głębokiego oczyszczenia skóry przy wykorzystaniu białej, kremowej maseczki Reflet de Purete. Na bazie tej maseczki wykonywany jest niezwykle odprężający masaż twarzy i szyi. Następnie nakładany jest aksamitny peeling złuszczający Matiere a Gommer. Etap oczyszczania i złuszczania daje już niezwykłe uczucie świeżości „nowej skóry”. Rozgrzane ręczniczki Oshibori, którymi kosmetyczka głaszcze i tonuje skórę, przygotowując ją do następnego etapu niezwykle relaksują. Głęboko odprężający masaż wg techniki aromapresury i aromadrenażu wykonywany na bazie naturalnych balsamów z irysa przynosi odprężenie.
Głównym momentem całego zabiegu jest jednak nałożenie profesjonalnej maski Evidence Lift, zapobiegającej starzeniu. Maska ta działa w trojaki sposób: remineralizuje, nawilża i liftinguje skórę twarzy i dekoltu.
Zabieg kończy się dobraniem i zaaplikowaniem odpowiednich kosmetyków dla potrzeb skóry dojrzałej.
Czas trwania - 1 godzina 30 minut.

Aroma-Tonic - Zabieg ujędrniajacy do ciałaTen kompleksowy zabieg przeciwdziałający upływowi czasu rozpoczyna się od delikatnej eksfoliacji skóry przy pomocy pudru Mosaic Powder - peeling oczyszcza i wygładza skórę, a także pobudza i stymuluje ją.
Następnie wykonywany jest masaż całego ciała z użyciem Balsamu Tonilastil. Kolejny krok to aplikacja kremowej maski z olejkami aromatycznymi i aktywnymi składnikami ujędrniającymi - Vitaroma Body. Maska o bogatej, jedwabistej konsystencji kremu, zawierająca olejki eteryczne z manuki, palczatki cytrynowej, ekstrakty z melona i papai, białko pszenicy, wyciąg z amazońskiej rośliny squalane, lecytynę i shiitake. Maska rozświetla, wygładza i nawilża skórę, poprawia również jej „spoistość”, napina i koryguje zwiotczałą, marszczącą się skórę. Z nałożoną maską spędzamy kolejne 20 minut pod rozgrzewającym prześcieradłem foliowym i kocem elektrycznym. Ciepło wzmacnia odchudzające, wygładzające, korygujące i nawilżające działanie maski - można się poczuć jak w niezwykłym kokonie. Po zabiegu figura staje się bardziej smukła, skóra gładsza, a ciało ożywione.
Czas trwania 1 godzina.

Każdy z opisywanych zabiegów można wypróbować w salonach, z którymi marka Decleor współpracuje:
1. Salon Escape w Warszawie
ESCAPE Salon & Day SPA, www.escapesalon.pl, tel.+48 22 642 33 58, ul. Limanowskiego 11S, 02-943 Warszawa.
2. Salon Regeneracja w Poznaniu
Regeneracja Miejskie SPA, www.regeneracja-spa.pl, tel. +48 61 824 72 47, Os. S. Batorego 80A/L1, 60-687 Poznań.


Stone Thermo Therapy - Zabieg termalny przy użyciu kamieni
W unikalny sposób wykorzystuje się zmienność temperatur kamieni podgrzewanych, łatwo oddających ciepło oraz kamieni bardzo zimnych. W połączeniu z masażem stosowanym we wszystkich formach terapii, zabieg przynosi poprawę równowagi emocjonalnej i fizycznej.
Staranne zmieszanie ze sobą kamieni bazaltowych i marmurowych zaprowadza równowagę między obydwoma rodzajami kamiennej energii. Tył ciała odpowiada energii męskiej, a jego przód energii żeńskiej. Uznaje się, że kamień bazaltowy jest rodzaju męskiego, a marmur - żeńskiego.
Stone Thermo Therapy została stworzona przez Mary Nelson z Tuscon w stanie Arizona. Odkryła ona, że ciepło i ciężar kamieni wystarczą, by rozluźnić napięte mięśnie. Marka Estée Lauder nawiązała kontakt z LaStone, by rozpromować te unikalne zabiegi w Ośrodkach Pielęgnacji Skóry i Gabinetach Kosmetycznych na całym świecie.
Jak rozmieszczane są kamienie?
1. Czakra Kości Krzyżowej
– mieści się u podstawy kręgosłupa; Czakra ta jest skierowana ku Ziemi; kolor Czerwony; gruczoły Nadnerczowe; celem jest osiągnięcie sukcesu w świecie materialnym i ciele fizycznym; w tym miejscu przechowujemy nieufność.
2. Czakra Śledziony – mieści się pod pępkiem; kolor Pomarańczowy; Gruczoły Płciowe; celem jest dawanie i branie oraz budowanie zaufania w związku.
3. Czakra Splotu Słonecznego – mieści się nad pępkiem; kolor Żółty; Trzustka; celem jest siła osobista, samokontrola i uwolnienie się od ego.
4. Czakra Serca – mieści się pośrodku klatki piersiowej; kolor Zielony; Grasica; celem jest równowaga między przebaczeniem, współczuciem i zrozumieniem.
5. Czakra Gardła – mieści się pośrodku podstawy gardła; kolor Niebieski; Tarczyca; celem jest zwiększona wibracja, komunikacja i wyrażenie samego siebie.
6. Czakra Trzeciego Oka – mieści się miedzy brwiami; kolor Indygo; Przysadka Mózgowa; celem jest stymulacja i zwiększenie intuicji.
7. Czakra Korony – mieści się na czubku głowy; kolor Fioletowy/ Biały; Szyszynka; celem jest inspiracja, mądrość i zrozumienie naszego głębszego ja.

Zabieg Stone Thermo Therapy wykonywany jest w salonie Estée Lauder, ul. Nowy Świat 47, Warszawa, Tel.: 022 826 01 84.


Opracowanie: Małgorzata Kosiba
Foto: serwis prasowy salonów kosmetycznych
Tagi: mama