POLECAMY

Zostań testerką depilacji metodą IPL marki REMINGTON

Dzięki tej metodzie będziesz mogła cieszyć się gładką skórą na długo!
Zostań testerką depilacji metodą IPL marki REMINGTON

Nie możesz doczekać się już lata, zwiewnych sukienek i krótkich spódniczek? To wszystko brzmi jak bajka! Tylko ta irytująca depilacja spędza sen z powiek. Niestety golenie nie daje długotrwałego efektu, depilacja mechaniczna powoduje podrażnienia i wrastanie włosków, a po wosku trzeba godzinami doprowadzać łazienkę do ładu. Rozważasz depilację światłem lub laserem, ale nie lubisz zabiegów u kosmetyczki? Wypróbuj domową fotodepilację z Remington i-Light PRO Face & Body.

Weź udział w akcji „TAK Gładko na TAK Długo” i zostań testerką IPL6000F!

Jeśli chcesz się przekonać, czy depilacja rzeczywiście IPL jest dla Ciebie, weź udział w Wielkim Teście Remingtona. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.wielkitestipl.pl i pokazać, że to Ty jesteś idealnym testerem. Do 30 kwietnia Remington wybierze 10 testerów – kobiet i mężczyzn, którzy dostaną i-Light PRO Face & Body na własność, aby go wypróbować i pokazać innym efekty zabiegów.

Nawet jeśli nie znajdziesz się wśród szczęśliwej dziesiątki, możesz odebrać kupon upoważniający Cię do 200 zł rabatu na zakup i-Light PRO Face & Body w e-sklepach Media Markt i Saturn. Dzięki specjalnemu kuponowi, urządzenie kupisz za 999 zł! Możesz go wykorzystać do końca maja 2014.


Jak działa i-Light PRO Face & Body?

Fotodepilacja, w skrócie IPL, oparta jest na wiązce światła, która emitowana na powierzchnię skóry przenika do mieszka włosowego i ogranicza proces wzrostu włosa. Choć podobnie jak laser wykorzystuje światło, mamy tu do czynienia z zupełnie innym rodzajem technologii. Podczas depilacji metodą IPL, w odróżnieniu od lasera, emitowana jest cała wiązka promieni, które charakteryzują się różną długością fal. Zastosowanie takiej metody umożliwia dotarcie do różnych głębokości skóry.

Ile zabiegów da pożądany efekt? To zależy od typu urody. Zwykle potrzeba kilku, a czasem kilkunastu zabiegów. Ważne, aby były regularne – optymalnie co dwa tygodnie. Naturalnie musimy się liczyć z tym, że efekty długotrwałej redukcji owłosienia nie będą widoczne od razu. W momencie wykonywania zabiegu włosy są w różnej fazie wzrostu. Dlatego jeszcze przez dwa tygodnie od wykonania zabiegu będziemy widzieć odrastające włoski. Potem zaczynają stopniowo wypadać.

Ten rodzaj depilacji najlepiej sprawdzi się u posiadaczek ciemnych włosów i jasnej skóry. Jeśli więc jesteś jasną blondynką – nie mamy dobrych wiadomości, efekty mogą nie być dla Ciebie satysfakcjonujące. Urządzenie nie uruchomi się też, gdy masz bardzo ciemną lub zbyt opaloną skórę. Wszystko to dzięki wbudowanemu czujnikowi, który mierzy fototyp cery. Zawsze masz więc pewność, że użycie i-Light PRO Face & Body jest w 100% bezpieczne dla Twojej skóry.

Włosy? Tylko tam, gdzie naprawdę chcę je mieć

Włoski na linii bikini, pod pachami, niechciany wąsik? Zapomnij o tym problemie. Urządzenie
i-Light PRO Face & Body posiada specjalną głowicę umożliwiającą depilację niechcianego owłosienia także na twarzy. Przeznaczono ją do depilacji owłosienia z okolic policzków, brody, szyi, powyżej warg czy baków. Głowicę do depilacji twarzy należy stosować poniżej kości policzkowych, co pozwala skutecznie zredukować kobiecy problem niechcianego wąsika. Głowica do ciała pozwala z kolei na skuteczne usuwanie zarostu
z okolic nóg, pach, rąk, klatki piersiowej, a także linii bikini, pleców, czy ramion, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Choć panowie – z uwagi na inny rodzaj zarostu – nie mogą używać IPL na twarzy.

Oszczędzam czas i pieniądze

Urządzenie i-Light Pro Face & Body wyposażono w lampę kwarcową emitującą aż 65 000 impulsów świetlnych. To sporo, biorąc pod uwagę fakt, że przy zabiegu przeprowadzonym na całym ciele zużywamy ok. 1 500 impulsów. I chodź zużycie lampy jest mało prawdopodobne, gdy tak się stanie, możemy ją bez problemu wymienić. Możemy więc cieszyć się urządzeniem przez bardzo długi czas.

Krótki, dwusekundowy odstęp między impulsami i tryb multiflash pozwalają na szybkie wykonanie zabiegu. Co więcej, dzięki sieciowemu zasilaniu - nie musisz czekać aż urządzenie się naładuje. Nie musisz w ogóle czekać: skorzystaj z możliwości testowania, wejdź na www.wielkitestipl.pl, zarejestruj się i odbierz kupon rabatowy o wartości 200 złotych.

Jeśli chcesz cieszyć się latem pięknym ciałem bez zbędnego owłosienia pomyśl o tym już dziś. Zanim zaczną się wakacje zobaczysz pierwsze efekty.

O marce Remington

Remington pomaga milionom użytkowników na całym świecie w pielęgnowaniu ich urody oraz pozwala na kreatywne zmiany wizerunku. Oferuje szeroką gamę urządzeń do stylizacji włosów (suszarki, prostownice, lokówki) i męskiej pielęgnacji osobistej (golarki elektryczne rotacyjne i foliowe, trymery, strzyżarki), a także innowacyjne produkty do depilacji IPL. Nr 1 w stylizacji włosów w Polsce*.SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
sercu?" | Powiedział "nie". | Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś | płakał za mną?" Powiedział, ze "nie". | Smutne - pomyślała i odeszła. | Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, | kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, | tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, | jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, | tylko umarłbym z tęsknoty." | Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że | Cię kocha. | Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim | życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy | telefonie albo w szkole. | Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się | tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w | 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. | Jutro rano ktoś Cię pokocha. | Stanie się to równo o 12.00. | Będzie to ktoś znajomy. | Wyzna Ci miłość o 16.00 |Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze sam\sama Galerie - Ne Galerie - Newsy