Dr Grace Carole F. Beltran

Zdumiewający wdzięk

Wiecznie młodzi dzięki wypełniaczom.
/ 23.05.2008 09:57
Dr Grace Carole F. Beltran

Autor: Dr Grace Carole F. Beltran
Wiecznie młodzi dzięki wypełniaczom

Z każdym dniem filipińskie społeczeństwo staje się coraz bardziej próżne. Nic więc dziwnego, że przełom w medycynie estetycznej spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem wśród filipińskich dermatologów, docierając do Filipin dzięki szwajcarskiej firmie Anteis z Genewy oraz współpracującej z nią firmie Union Medica Pharmaceutical Ltd. Inc.
Najważniejszy produkt firmy Anteis, Esthelis, jest preparatem przeznaczonym do leczenia zmarszczek oraz zwiększania objętości warg i tkanek twarzy, wytwarzanym dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii. Preparat produkowany jest z kwasu hialuronowego pochodzącego z biofermentacji, który jest naturalnym składnikiem naszego organizmu. Naturalne pochodzenie tej substancji zapewnia biozgodność oraz bezpieczeństwo stosowania preparatu bez ryzyka reakcji alergicznych.
Unikalny proces produkcji z zastosowaniem technologii spójnej, wielokrotnie zagęszczonej matrycy (Cohesive Polydensified Matrix, CPM) sprawia, że kwas hialuronowy zawarty w preparacie Esthelis jest niezwykle elastyczny, gwarantując dużo lepszy efekt już w pierwszych godzinach po iniekcji. Efekt ten utrzymuje się przez okres od ponad sześciu do dziewięciu miesięcy. Preparat jest dostępny w dwóch różnych formułach, Basic - do korekcji głębokich bruzd oraz zwiększania objętości tkanek skórnych oraz Soft - do korekcji powierzchownych zmarszczek. Mając dwie różne formuły do wyboru można dostosować koszty leczenia do potrzeb i celów pacjenta. Esthelis umożliwia wykonywanie zabiegów leczniczych, które uwzględniają specyficzne potrzeby mężczyzn i kobiet.
Specjalnie zaprojektowana strzykawka oraz płynna i spójna konsystencja produktu zapewniają jeszcze większą wygodę i precyzję wstrzykiwania. Krótka strzykawka z ergonomicznym uchwytem i unikalnym tłokiem została opracowana podczas specjalnych badań.
Esthelis jest przeznaczony do kilku zastosowań, takich jak powiększanie objętości ust i policzków, modelowanie owalu twarzy, korekcja bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek międzybrwiowych i okołoustnych, spoideł wargowych, zmarszczek czołowych oraz powiększania penisa.
Preparat umożliwia przeprowadzanie zabiegów terapeutycznych u mężczyzn z zaburzeniami erekcji oraz przedwczesnym wytryskiem nasienia. Wstrzykiwanie żelu zawierającego kwas hialuronowy może zwiększyć wielkość penisa. Filipińczycy przywiązują coraz większą wagę do swojego wyglądu oraz sprawności seksualnej. Dlatego też chętnie korzystają z technik powiększania penisa, tym bardziej, że metody chirurgiczne są ciągle dość kontrowersyjne i wiążą się z pewnym ryzykiem. Są przy tym bardzo kosztowe i pozostają poza zasięgiem większości mężczyzn, którzy pragną poprawić swoje życie seksualne. Esthelis oferuje mężczyznom tańszą i bezpieczniejszą metodę rozwiązania tego problemu.
Dzięki nowoczesnej nauce i technologii, Filipińczycy nie muszą się już martwić procesem starzenia oraz zmarszczkami. Możemy naprawdę poczuć się wspaniale i wyglądać piękniej i atrakcyjniej!

Autorka należy od Filipińskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Filipińskiej Akademii Chirurgii Skóry, Filipińskiego Towarzystwa Liposukcji oraz Filipińskiej Akademii Chirurgii Estetycznej. W razie jakichkolwiek uwag lub sugestii, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 373-1558 lub 414-5880 lub (0917) 497-6261 lub pod adresem e-mail: gc_beltran@yahoo.com. Wiecznie młodzi dzięki wypełniaczom