POLECAMY

Zabiegi na szyję i dekolt oferowane w gabinetach kosmetycznych

Chcąc poprawić wygląd skóry szyi i dekoltu możemy wybierać z całego wachlarza możliwości jakie nam oferuje współczesna technologia. Od kwasów owocowych, przez działanie zimnem, po laser.
Zabiegi na szyję i dekolt oferowane w gabinetach kosmetycznych

Kwasem

Peelingi kwasami owocowymi pobudzają naszą skórę do naturalnej odnowy. Dzięki zastosowaniu peelingu zmieniona warstwa rogowa skóry zostaje złuszczona, a na jej miejsce odbudowuje się nowa bardziej uwodniona i elastyczna. Peeling pobudza skórę do wytwarzania kolagenu. Aby osiągnąć pożądany rezultat należy wykonać serię zabiegów. Liczba indywidualnych kuracji między jednym zabiegiem a drugim, oraz całkowity czas trwania cyklu jest ustalany przez lekarza podczas konsultacji

Zobacz także: Jakie działanie ma zabieg czekoladowy?

Cena pojedynczego zabiegu waha się od 250 do 500 zł.

Zimnem

Zimno wpływa bezpośrednio na poprawę mikrokrążenia w skórze. Zabieg Criolift polega na szybkim skurczu i rozkurczu naczyń krwionośnych, uzyskując w ten sposób efekt „pompujący”. Zjawisko to pozwala na nadzwyczajną dystrybucję składników aktywnych na poziomie skóry, aktywuje mikrokrążenie w skórze i ułatwia lepsze dotlenienie komórek. Dotleniona komórka optymalnie zużywa swoje rezerwy energetyczne, a podczas zabiegu również zasoby z preparatu NCFT. Specjalna formuła tego żelu składa się z witamin, aminokwasów, minerałów, koenzymów i kwasów nukleinowych. Receptura dostarcza wszystkich składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania komórek skóry, jak również naprawia zmiany powstałe na skutek uszkodzenia jej struktury białkowej.

Jeden zabieg kosztuje 400 zł. Zaleca się wykonanie 8 zabiegów w przeciągu dwóch miesięcy.

Polecamy: Jak masaż wpływa na funkcjonowanie organizmu?

Ciepłem

Radiofrekfencja to pierwszy system odmładzający skórę poprzez odbudowę włókien kolagenowych. Działa przy użyciu fal radiowych. Aparat wyposażony jest w trzy głowice. Za ich pomocą dawkuje fale radiowe wytwarzające energię cieplną. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Włókna podgrzewane są do temp 45-60 stopni, co powoduje ich skrócenie i pobudzenie fibroblastów kolagenowych. Urządzenie wpływa na 3 warstwy skóry, czego efektem jest odbudowa kolagenu w skórze właściwej, ujędrnienie, redukcja zwiotczeń skóry. Efekt utrzymuje się od 2 do 5 lat. Zaleca się od 5 do 8 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu. Ujędrnia, spłyca zmarszczki, zmniejsza przebarwienia.

Koszt zabiegu to 400 zł.

Laserem

Fraxel re:store szczególnie polecany przez Dorotę Bystrzanowską – specjalistę dermatolog z lecznicy High- Med w Warszawie, powoduje gruntowne odmłodzenie skóry szyi i dekoltu. Likwiduje zwiotczenia posłoneczne skóry, przebarwienia, dodatkowo ujędrnia. W przeciwieństwie do tradycyjnej dermabrazji laserowej, w wyniku której usuwana jest od razu cała wierzchnia warstwa skóry zabiegi wykonywane laserem Fraxel® aplikowane są na skórę wybiórczo, tworząc wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrotermalnych. W strefy te kierowane jest światło lasera, które głęboko i precyzyjnie penetruje zarówno komórki tkanki podskórnej jak i skóry właściwej.

Optymalnie zaleca się przeprowadzenie 3-5 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni. Światło lasera pobudza również głębsze warstwy skóry do produkcji nowego kolagenu, którego wytarzanie maleje wraz z wiekiem, dzięki temu optymalny efekt jest zwykle widoczny po 2-3 miesiącach. Każdy zabieg trwa od 10 do 45 minut. Podczas zabiegu odczuwa się lekkie kłucie, które można zniwelować stosując wcześniej maść znieczulającą i doustne leki przeciwbólowe.
Za ten zabieg zapłacimy od 2500 zł. wzwyż.

Światłem

IPL – Intense Pulse Light – impulsowe źródło światła. Zabieg fotoodmładzający tak bardzo podatną na tego typu uszkodzenia delikatną skórę dekoltu. Redukuje uszkodzenia posłoneczne. Poprawia strukturę skóry, wygładza, ujędrnia, likwiduje drobne zmarszczki, dodatkowo rozświetla cerę. Znajduje również zastosowanie przy redukcji zmian naczyniowych i rumienia.

Przedział cenowy za pojedynczy zabieg rozpoczyna się od 250 zł.

Konsultacja:

Lekarz medycyny estetycznej, specjalista dermatolog, asystent w Klinice Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie
Dorota Bystrzanowska
Gabinet High-Med.
Warszawa Bielany
Ul. Kasprowicza 27 lok. 2
www.high-med.pl
gabinet@high-med.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 lat temu
Z laserów polecam laser Fraxel. świetny efekt, wyraźne odmłodzenie skóry szyi i dekoltu. polecam http://www.elite.waw.pl/fraxel/
/8 lat temu
O matko! Ceny są tu z kosmosu. Jeszcze 300-500 zl to pół biedy, ale 2500?! Przecież to koszt mojego trzymiesięcznego utrzymania w stolicy :D