POLECAMY

Zabiegi na szczupłą sylwetkę

Choć teraz kilka warstw ciepłych ubrań skutecznie ukrywa twoje kształty, na wiosnę znów je odsłonisz. Dzięki zabiegom wykonanym w zimie będą idealne!
Zabiegi na szczupłą sylwetkę
Lipoliza iniekcyjna
Na efekty kuracji trzeba poczekać min. 3 miesięce (3 zabiegi co 3–4 tygodnie). W maju twoje kształty mogą być idealne.
Co to jest: Wstrzykiwanie w tkankę podskórną fosfatydylocholiny – substancji uszkadzającej błonę komórkową adipocytów (komórek tłuszczowych). Uwolnione trójglicerydy zostają zmetabolizowane w wątrobie i wydalone z organizmu. Miejscowego nadmiaru tłuszczu pozbywasz się raz na zawsze. Metoda sprawdza się w usuwaniu niewielkich fałdek tłuszczu (drugi podbródek, bryczesy, oponki w talii).
Przygotuj się na: Niewielki ból podczas iniekcji, obrzęk, tkliwość i siniaczki po zabiegu. Pierwsze rezultaty zobaczysz po kilku tygodniach.
Cena: Brzuch: 600–1000 zł za zabieg.
Miejsca: Gabinety medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, np. Dermatochirurgia Estetyczna i Laserowa Kinga i Arkadiusz Nicer.

Smartlipo i Lipolaser
Aby poprawić kształty przed wiosną, jak najszybciej zacznij kurację. Likwidacja fałdek tłuszczu może potrwać kilka miesięcy.
Co to jest: Zabieg modelujący sylwetkę za pomocą wiązki lasera wprowadzonej pod skórę. Laser rozbija komórki tłuszczowe, upłynniając zgromadzony „materiał zapasowy”, który zostaje wydalony z organizmu.
Przygotuj się na: Niewielki ból, siniaczki i obrzęk. Po ok. 2–3 dniach możesz wrócić do pracy. Zabieg można powtórzyć już po ok. 2 tygodniach. Dodatkowym plusem jest brak powikłań w postaci nierówności, bo skóra szybko się obkurcza i dostosowuje do nowych rozmiarów.
Cena: Podbródek lub okolice kolan: 2500–2900 zł.
Miejsca: Skin Clinic, Klinika La Perla, Klinika IQ Medica.

Vela Shape
Jeśli jutro zrobisz pierwszy zabieg, będziesz szczuplejsza już w marcu (kuracja trwa miesiąc).
Co to jest: Bezinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej oraz poprawy kondycji skóry. Polega na jednoczesnym oddziaływaniu na skórę energii prądu bipolarnego RF i światła podczerwonego (technologia ELOS) oraz masażu podciśnieniowego i mechanicznego. Wygładza i uelastycznia skórę, dodatkowo pobudza krążenie.
Przygotuj się na: Odczuwanie ciepła. Skóra może być lekko zaczerwieniona. Od razu poprawi się jej napięcie.
Cena: Pakiet 4 zabiegów, wykonywanych co tydzień: 2500 zł.
Miejsca: KształtoSfera w Warszawie i Wrocławiu, www.ksztaltosfera.pl.

Mezoterapia
Efekty po jednym zabiegu pojawią się po ok. 3 tygodniach. Warto jednak wykonać ich kilka. Dlatego działaj szybko, by latem ciało było idealne!
Co to jest: Podawanie strzykawką w tkankę podskórną substancji przyspieszających metabolizm trójglicerydów uwalnianych z komórek tłuszczowych lub blokujących odkładanie się tłuszczyku (np. kofeina, L-karnityna, lecytyna). W efekcie twoja skóra stanie się gładka, napięta i sprężysta. Bez cellulitu!
Przygotuj się na: Siniaczki, zaczerwienienia i ból przy nakłuciach.
Cena: Różni się w zależności od wielkości obszaru, średnio ok. 200–400 zł.
Miejsce: Ambulatorium Medycyny Estetycznej przy PTL-u, Instytut Zdrowia i Urody Sharley, Estederm.

Lipo Shock
Potrzebujesz 6–10 zabiegów co 2–3 dni, aby pozbyć się tłuszczyku. Akurat, by zdążyć przed wiosną!
Co to jest: Nowa metoda bezinwazyjnie likwidująca tkankę tłuszczową (cykl zabiegów pozwala zlikwidować oponkę na brzuchu, zmniejszyć bryczesy i zlikwidować cellulit). Wykorzystuje dwa rodzaje fal: dźwiękowe (tzw. Shockwave) i ultradźwiękowe. Pierwsze z nich rozbijają komórki tłuszczowe (niszczą błony komórkowe), drugie pobudzają układ limfatyczny, poprawiają unaczynienie.
Przygotuj się na: Niezbyt przyjemne odczucia podczas zabiegu (coś w rodzaju lekkich uderzeń). Potem – mrowienie i lekki obrzęk.
Cena: Jeden zabieg kosztuje 900 zł. Seria 10 zabiegów: 6500 zł.
Miejsce: Skin Clinic, Warszawa.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 lat temu
a czy cellasene mają jakieś udokumentowane badania?? sama szukam jakiś tabletek, ale koniecznie sprawdzonych...
/9 lat temu
fajowo ja walcze z cellulitem przy pomocy tabletek, tym razem kupilam cellasene na razie poltora opakowania a rezultat ekstra ;D