POLECAMY

Zabiegi dodające blasku

Dodaj cerze blasku na wiosnę. Do wyboru masz: peelingi medyczne i kosmetyczne, zabiegi laserem frakcyjnym oraz mikrodermabrazję.
Zabiegi dodające blasku fot. FREE

Dodaj skórze blasku u dermatologa. Oto trzy propozycje zabiegów:

Nano piling
Piling Nano-FF-Peel to połączenie kwasu ferulowego i floretyny – największych odkryć medycyny przeciwstarzeniowej ostatnich lat. Po rozluźnieniu wierzchnich warstw naskórka, małe nośniki liposomalne (nanosomy) transportują silne substancje antyoksydacyjne i przeciwsłoneczne w głąb skóry.  Piling ma działanie przeciwstarzeniowe, rozjaśniające przebarwienia oraz poprawiające i wyrównujące koloryt skóry. Zmniejsza pory oraz naprawia barierę naskórka. Gojenie po zabiegu jest łagodne, bowiem skóra niekłopotliwie łuszczy się przez 3-4 dni. Zabieg może być wykonywany nawet w słonecznych porach roku. Zalecana jest seria 4 zabiegów raz w miesiącu.
Gdzie: Klinika Nova Derm, ul. Twarda 60, Warszawa
czas i cena: 20 min., 300 zł

Hydrafacial
To rodzaj hydradermabrazji. Zabieg  polega na usuwaniu martwych komórek skóry oraz zanieczyszczeń z równoczesnym obmywaniem nowej skóry nawilżającym, nawadniającym i oczyszczającym serum. Terapia ma działanie łagodzące i odświeżające.
Jego efekty są widoczne natychmiast i utrzymują się ponad 7 dni. Skóra wygląda świeżo, jest lśniąca, ładnie napięta i dobrze nawilżona. Aby rezultaty utrzymywały się jak najdłużej, warto wykonywać serię 6 zabiegów (raz w tygodniu).
Gdzie: BeautymeD, Al. KEN 54, Warszawa
czas i cena: 30 min., 200 zł

Microfraxel
Zabieg ten jest mniej agresywny niż inne wykonywane laserem frakcyjnym, dzięki temu okres rekonwalescencji jest krótszy (trwa 1-2 dni). W trakcie operowania wiązką światła dochodzi do mikrouszkodzeń skóry, które powodują kontrolowany stan zapalny. Ten natomiast powoduje całkowitą przebudowę skóry.
Zabieg polega na przesuwaniu w obrębie twarzy głowicy lasera, który naświetla ją tysiącami mikropromieni. Przeznaczony jest do poprawy kolorytu skóry lub jej odmłodzenia. Zalecana jest seria 3 zabiegów raz w miesiącu.
Gdzie: Klinika Ambroziak-Estederm, Al. gen. Sikorskiego 13, Warszawa
czas i cena: 20 min., 1250 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/4 lata temu
Jeśli Warszawa, to Centrum Medyczne DERMIQ, Wielicka 38. Specjaliści dermatolodzy - szczególnie polecam dr Sicinską.
/5 lat temu
A ja zastanawiam się teraz nad Mesoline Roller który to mozna wykonać w Elite w Warszawie. Kurcze, chyba jednak najlepiej jest wlasnie w taki sposób dodac skórze blasku po zimie.
/5 lat temu
Bona Dea to jest rzeczywiscie świetny gabinet, sama wykonywałam tam depilacje, ale własnie przed sylwestrem wybieram sie jeszcze na taki rozświetlajacy zabieg na twarz.
POKAŻ KOMENTARZE (8)