POLECAMY

Zabiegi dla panny młodej – jak wyglądać pięknie w dniu ślubu?

W ten wielki dla siebie dzień każda panna młoda chce olśniewać urodą i wyglądać piękniej niż zwykle. Aby osiągnąć taki efekt, zazwyczaj decydują się one na szereg upiększających zabiegów. Na jakie warto się zdecydować? Opowiada Małgorzata Maciejczyk, kosmetolog Chic Spa!

ślub

fot. Fotolia

Włosy piękne, ale nie jak u gwiazdy

Jednym z najważniejszych elementów w wyglądzie panny młodej jest fryzura. Bez względu na to, na jaką się zdecydujemy, aby wyglądała dobrze, włosy musza być w świetnej kondycji. Nawet najpiękniejsze upięcie nie ukryje przesuszonych lub zniszczonych pasm…

Kilka miesięcy przed wielkim dniem warto rozpocząć więc kurację w domu i salonie. Gdy osiągniemy już ten efekt, nie szukajmy wzoru fryzury ślubnej na zdjęciach gwiazd czy celebrytów. Aby fryzura wyglądała dobrze, musi być idealnie dopasowana do osoby, która będzie ją nosiła. Należy więc skonsultować się z fryzjerem, który uwzględni kształt twarzy, rysy, odcień cery i dobierze idealne uczesanie oraz kolor. Wtedy należy wykonać fryzurę próbną i zdecydować się na swój ideał.

Ciało, czyli peeling i samoopalacz

Aby wyglądać perfekcyjnie, musimy także zadbać o ciało. Należy wykonać peeling, który idealnie je wygładzi i przygotuje skórę do perfekcyjnego nałożenia samoopalacza lub opalenia się w solarium (czego jednak osobiście nie polecam).

Zobacz też: Dlaczego z zabiegów SPA warto korzystać, kiedy jest zimno?

Cavifast 2 – gdy chcesz się szybko wyszczuplić

Istnieją także metody SOS, gdy tuż przed wielkim dniem okaże się, że nie dopinany się w ślubną suknię. Dzięki zabiegowi Cavifast 2 pozbędziemy się zbędnych centymetrów w wybranej partii ciała – nawet po pierwszym zabiegu.

Cavifast 2 to medyczna lipoliza kawitacyjna. To urządzenie do redukcji miejscowej otyłości i tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki oraz redukcji cellulitu. Fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości gwarantują głębokie przenikanie do tkanek, a tym samym spektakularne efekty: od 1 nawet do 8 cm w obwodzie mniej już po pierwszym zabiegu.

Działanie urządzenia polega na zjawisku kawitacji, czyli selektywnego oddziaływania na komórki tłuszczowe, opróżniając je i wybiórczo trwale usuwając. Kawitacja jest jedną z najskuteczniejszych metod redukcji cellulitu, a przede wszystkim tkanki tłuszczowej. Dzięki stymulacji procesu jej spalania kawitacja prowadzi do zmniejszenia obwodów części ciała. Cavifast czyni to wyjątkowo skutecznie. 

Wytworzona energia, dzięki zmianie polaryzacji błony komórkowej, powoduje uszkodzenie komórki tłuszczowej i jej rozbicie. Uwolnione w ten sposób tłuszcz jest transportowany przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulega rozkładowi i wydaleniu. W ten sposób można skutecznie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów takich jak uda, pośladki, ramiona, talia, biodra czy okolice kolan.

Zabieg na twarz

Idealnym zabiegiem dla panny młodej jest delikatny peeling kawitacyjny, który pięknie oczyści, ale nie podrażni twarzy. Świetnie sprawdza się także nawilżająco-rozświetlający peeling mango.

Ten peeling intensywnie nawilża, rozświetla, ujednolica koloryt cery i pięknie ją wygładza. Ponadto może być traktowany jako zabieg bankietowy – upiększający skórę tuż przed wielkim wyjściem!

Zobacz też: Botoks – jak uniknąć niepożądanych efektów zabiegu?

Autor: Małgorzata Maciejczyk, kosmetolog Chic Spa, www.chicmed.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)