POLECAMY

Zabieg Up Grade

Poznaj nowy, doskonały przeciwutleniacz o wielokierunkowym działaniu
Zabieg Up Grade fot. serwis prasowy

Up Grade to ekskluzywny preparat do rewitalizacji. Zawiera kwas hialuronowy, idebenon, koenzymy, nukleotydy i witaminy, które podnoszą elastyczność, świetlistość oraz nawilżenie skóry i wywierający widoczny efekt przeciwzmarszczkowy. Szczególnie ważna jest tu N-acetylcysteina, substancja o wysokiej, antyoksydacyjnej sile działania. Odgrywa kluczową rolę w utrzymywaniu właściwego poziomu glutationu (GSH) w komórkach chroniąc je przed uszkodzeniem przez zewnętrzne składniki i ich toksycznym wpływem. Wskazania:
- Znaczne odwodnienie skóry
- Skóra niedożywiona i niedotleniona
- Skóra zniszczona i zestresowana
- Cienkie zmarszczki
- Zmarszczki na szyi i dekolcie

Częstotliwość stosowania: ilość zabiegów zależy od rodzaju skóry i dolegliwości. Efekty widoczne są już po pierwszej sesjiKoszt zabiegu w gabinecie ok. 400 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
Jestem po zabiegu preparatem tego producenta likwidującego cienie i worki pod oczmi o nazwie: "Light Eyes Ultra" w NewU Beauty&SPA w Krakowie, efekty zadziwiające już po pierwszym zabiegu, by osiągnąć pełen efekt niezbędne jest wykonanie pełnej serii tj 4 zabiegów, ale potem ma się spokój na pół roku ;) Teraz właśnie myślę o Up Grade macie jakieś opinie?