POLECAMY

Zabieg Pollagen Tripollar RF

Jeśli chcesz pozbyć się zbędnej fałdki na brzuchu, to zabieg ten z pewnością przypadnie ci do gustu. Przeczytaj na czym polega i gdzie go wykonać.
Zabieg Pollagen Tripollar RF
Mój brzuch zawsze sprawiał mi trochę kłopotów, ale ostatnio problem się nasilił. Fałdka stała się naprawdę widoczna. W pracy siedzę przed komputerem i w dodatku nie zawsze mam czas, by pójść do klubu fitness. Zdecydowałam się na ten zabieg, by rozprawić się z niechcianym tłuszczykiem.

Pierwsza wizyta w gabinecie rozpoczęła się od wywiadu, którego celem było wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do zabiegu. Przed samym zabiegiem skóra na brzuchu została dokładnie oczyszczona, a następnie natłuszczona grubą warstwą roztworu gliceryny. Wreszcie przyszła pora na główną część zabiegu. Na początku pani kosmetyczka – aby rozgrzać skórę – używała głowicy emitującej fale radiowe. Przesuwała nią po moim brzuchu, wykonując powolne, owalne ruchy. Celem było podgrzanie temperatury skóry do ok. 42°C (najbardziej sprzyja upłynnianiu komórek tłuszczowych). Aby nie dopuścić do oparzenia skóry, kosmetyczka kontrolowała jej temperaturę specjalnym termometrem. Ta część zabiegu zajęła około 15 minut. Po tym czasie głowica „rozgrzewająca” została zamieniona na „ujędrniającą” i przez kolejny kwadrans mój brzuch poddawany był jej działaniu. Tym razem ruchy były bardziej zdecydowane. Ich kierunek uwzględniał ułożenie mięśni. Ostatnim etapem był zabieg uzupełniający Ultra Contour, który działa drenująco i przyspiesza wydalenie rozpuszczonych komórek tłuszczowych.

Cały zabieg był bardzo komfortowy – zero bólu, jedynie przyjemne ciepło. Dzięki temu że temperatura była cały czas kontrolowana, czułam się bezpiecznie. Po pierwszym zabiegu nie zauważyłam wyraźnych efektów. Natomiast już po kolejnym (odbył się po siedmiu dniach) widać było, że skóra jest jędrniejsza i bardziej elastyczna. Po całej podstawowej serii (obejmuje trzy zabiegi) brzuszek jest wyraźnie gładszy.

Teraz, kiedy minął miesiącu od zabiegu i „rozpuszczone” komórki tłuszczowe zostały wydalone z organizmu, mogę stwierdzić, że fałdka na brzuchu jest znacznie mniejsza.

Jak działa Tripollar RF?

Zastosowano tu technologię fal radiowych (RF – Radio Frequency), dzięki którym skóra jest ogrzewana. Selektywne rozgrzanie komórek tłuszczowych prowadzi do zwiększenia metabolizmu i ich kurczenia się przez wydzielanie płynnego tłuszczu w postaci kwasów tłuszczowych. Tłuszcz ten przemieszcza się do przestrzeni międzykomórkowej i może być pochłaniany przez inne komórki tłuszczowe. Następnie przedostaje się do układów krwionośnego i limfatycznego, trawiony jest przez wątrobę i wydalany przez nerki i system trawienny. Różnicę można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Jednak aby efekt był wyraźnie widoczny, wskazane jest przeprowadzenie całej serii. Zabieg Pollagen Tripollar RF warto połączyć z drenażem limfatycznym, ćwiczeniami fizycznymi i dietą – efekt może być naprawdę spektakularny.

Efektem zabiegu jest: zmniejszenie odwodu tkanki tłuszczowej,  redukcja cellulitu,  jednoczesna odnowa włókien kolagenowych i ujędrnienie skóry

Przeciwwskazania: nadmiernie opalona skóra (słońce, solarium, samoopalacz), aktywne infekcje na powierzchni skóry, np. owrzodzenia, wysypki, bardzo sucha i wrażliwa skóra, zmniejszona krzepliwość krwi i zażywanie leków zmniejszających krzepliwość, niektóre choroby stymulowane ciepłem, np. Herpes, nowotwory (szczególnie skóry) lub stany przednowotworowe, metalowe implanty, ciąża i karmienie, osłabiony system immunologiczny

Gdzie i za ile:
Biomedyka Centrum Odchudzania i Zwalczania Cellulitu
Warszawa, ul. Elektoralna 4/6
tel. 022 620 60 51
cena: seria trzech zabiegów Tripollar – 2400 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/8 lat temu
tripollar robiłam sobie na twarz. Zlikwidowałam tłusty podbródek i zmarszczki na czole. Jestem bardzo zadowolona. Polecono mi gabinet biomedyka warszawie, i szczerze polecam.
/9 lat temu
Witajcie. Z większością się zgadzam. Strasznie skomplikowany opis... Po prostu pod wpływem ciepła (do 42 st. celc.) podgrzewają skórę. Poprzez podgrzanie w skórze niszczone są komórki tłószczowe i kolagenowe po to aby skóra sama wytworzyła nowe. Zgadzam się, że zabieg jest bezbolesny i działa. Ja robiłam zabieg w Krakowie w NZOZ Perfect na Grottgera 22. POLECAM, robiłam dekolt. Jeśli ktoś zainteresowany szczegółami piszcie! Pozdrawiam. K.