XIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Nowości w medycynie estetycznej, kontrowersyjne metody, gorące dyskusje pomiędzy ekspertami z całego świata – to wszystko już 4-6 października w hotelu Hilton w Warszawie.
/ 25.09.2013 14:26

Co?

Jest to największe wydarzenie tego typu w Europie Środkowej i Wschodniej! Corocznie organizowany Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging ściąga do stolicy kraju tysiące specjalistów wszystkich dziedzin, przedstawicieli firm farmaceutycznych i przedsiębiorców. Prezentowane tematy poruszają kwestie z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging, która ostatnio prężnie rozwija się w naszym kraju i na świecie.

Kto?

Kongres organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, na którego czele stoi prezes dr Andrzej Ignaciuk. Powstało w 1993 roku, pierwotnie pod nazwą Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Bodźcem do jego utworzenia był wzrost znaczenia i stały rozwój nowej w tamtych czasach gałęzi medycyny – medycyny estetycznej.

Kiedy i gdzie?

Kongres rozpocznie się w piątek 4 października i będzie trwał przez dwa kolejne dni, czyli do niedzieli 6 października. W celu zapewnienia uczestnikom maksymalnego komfortu, na lokalizację wydarzenia wybrano  hotel Hilton w Warszawie. Dysponuje on 3000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, co czyni go doskonałym miejscem na organizację XIII Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Więcej informacji na stronie: www.psme.waw.pl/kongres