POLECAMY

3 najoryginalniejsze wzory tatuaży z Instagrama

Jesteś zdecydowana na zrobienie tatuażu, ale nie wiesz, jaki wybrać wzór? Przedstawiamy 3 najciekawsze motywy, które mogą cię zainspirować!
3 najoryginalniejsze wzory tatuaży z Instagrama fot. Fotolia

Tatuaże kiedyś wywoływały wiele negatywnych skojarzeń. Jednak już od dłuższego czasu cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród mężczyzn, lecz także kobiet. Mężczyźni najczęściej decydują się na mroczne wzory tatuaży obejmujące dużą powierzchnię ciała, panie preferują tatuaże nieco subtelniejsze, które w dyskretny sposób podkreślają ich kobiecość.

W sztuce tatuażu, tak jak i w modzie, obowiązują trendy. Dużym zainteresowaniem cieszą się motywy kwiatowe i zwierzęce, jak również napisy. Bez względu na to, na jaki wzór tatuażu się zdecydujesz, powinien wyglądać estetycznie i oryginalnie.

Podoba ci się ciało usiane tatuażami? Jesteś zwolenniczką subtelnych motywów w stonowanych kolorach czy preferujesz wielobarwne tatuaże? Jeśli nie wiesz, na jakie zdobienie się zdecydować, przejrzyj najciekawsze propozycje z Instagrama. Przygotowaliśmy dla ciebie 3 najlepsze wzory tatuaży damskich czarno-białych!

1. Paw

Duży czarno-biały paw na biodrze to zwór tatuażu, który wygląda bardzo efektownie i seksownie. Ten wykonany jest z dużą precyzją, dzięki czemu daje spektakularny efekt. Jeżeli twoim atutem są zgrabne nogi, pomyśl o ich ozdobieniu właśnie w ten sposób.

 

Love this. 😻❣💉 #tattoos #tattoo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tattoos (@tattooinkspiration)

2. Wilk

Tatuaż wilk na ręce to wzór dla odważnych, pewnych siebie kobiet. Wykonany oryginalną techniką prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Jeżeli lubisz duże, charakterystyczne tatuaże, zdecyduj się na taki motyw zwierzęcy.

 

Incredible! 😍🙌🏼 Follow @inkspotats for more! @inkspotats @inkspotats

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tattoos (@tattooinkspiration)

3. Motyl

Jeżeli jesteś romantyczką i nie lubisz krzykliwych tatuaży, zdecyduj się na pełnego wdzięku czarno-białego motyla. Tatuaż na karku czy plecach wygląda naprawdę zjawiskowo. Bardzo ciekawie prezentuję się również kolorowe motywy na karku lub nadgarstku, a także na stopie. Poza tym dają wiele możliwości stylizacyjnych i interpretacyjnych.

#love it. 😊🙌🏼 #tattoo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tattoos (@tattooinkspiration)

Zobacz również:

Galeria kosmetycznych bestsellerów na lato 2016 7 najlepszych pomysłów na wiosenny manicure Modne fryzury 2016 - krótkie włosy

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)