POLECAMY

Wygraj wizytę w SPA, kartę podarunkową i zestaw kosmetyków

Weź udział w konkursie Kontigo!
Wygraj wizytę w SPA, kartę podarunkową i zestaw kosmetyków fot. serwis prasowy Kontigo

Kontigo, czyli z Tobą! Centrum świata Kontigo jest kobieta. Wszystko kręci się wokół niej. To ONA jest najważniejsza i to właśnie z myślą o NIEJ i dla NIEJ powstały sklepy kosmetyczne Kontigo.

MIESIĄC SUPER KOBIET w KONTIGO!

Kontigo nieustannie zaskakuje! Świętujemy nie tylko Dzień Kobiet, ale codziennie doceniamy wszystkie kobiety. Marzec jest dla nas szczególnym miesiącem, który obchodzimy pod nazwą MIESIĄC SUPER KOBIET! Wszystkie kobiety codziennie są bohaterkami. Każda posiada inne "super moce" i talenty, które sprawiają, że są jedyne w swoim rodzaju i po prostu... wyjątkowe! Chcemy, aby w marcu każda kobieta przypomniała sobie, dlaczego jest SUPER KOBIETĄ i odnalazła drzemiącą w sobie SUPER MOC.


 W każdym tygodniu marca Kontigo pragnie rozpieszczać kobiety inną promocją na całą kategorię produktową aż do -50%, chcąc zaspokoić najbardziej wymagające potrzeby SUPER KOBIET. Poszczególne kategorie asortymentu kosmetycznego będą ujawniane dopiero w dniu promocji, pragnąc jak zwykle, miło zaskoczyć wszystkie Panie.

Konkurs SUPER KOBIETY!

Czy w kręgu Twoich najbliższych znajduje się SUPER KOBIETA, której pragniesz przypomnieć jak bardzo wyjątkową jest osobą i dlaczego z dumą powinna patrzeć na siebie jak na SUPER KOBIETĘ? A może to właśnie Ty, nie masz czasu dla samej siebie, a Twoja SUPER MOC powinna zostać przez nas doceniona?

Weź udział w konkursie Kontigo, wyślij zgłoszenie wraz z uzasadnieniem poprzez aplikację dostępną na Facebooku Kontigo lub wypełnij formularz zgłoszeniowy w najbliższym sklepie Kontigo. Na laureatkę konkursu oraz jej osobę towarzyszącą czeka jednodniowa wizyta w SPA oraz karta podarunkowa wraz zestawem kosmetyków. Ponadto przyznane zostaną trzy wyróżnienia.  Do dzieła!  

Moc komplementów i ukryta kamera w KONTIGO!

Z okazji miesiąca SUPER KOBIET postanowiliśmy z ukrycia zaskoczyć naszych Gości i sprawdzić jak kobiety przyjmują komplementy, kiedy docenia je nieznajomy... a właściwie znajomy głos – ich wielbiciel, Kontigo. ;) Reakcje Pań były bezcenne! Zobaczcie same!   

Dowiedź się więcej o Kontigo i konkursie na Facebooku Kontigo oraz oficjalnej stronie
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)