POLECAMY

WYNIKI! Wygraj romantyczny weekend w SPA!

Weź udział w naszym konkursie!
WYNIKI! Wygraj romantyczny weekend w SPA! fot. materiały prasowe Malinowy Dwór

Laureatki:

  • nagroda główna - weekend w SPA: Yamajka
  • nagrody pocieszenia - zestawy kosmetyków: valin0, poetos, olga911
Gratulujemy!


Nagrody

Na autorów najlepszych propozycji czekają wspaniałe nagrody: weekend dla dwojga w Hotelu**** Medical SPA Malinowy Dwór oraz 3 zestawy Balneokosmetyków, których receptura oparta jest na najsilniejszej na świecie, leczniczej wodzie siarczkowej.

Zadanie konkursowe:

Odpowiedz na pytanie: Jak wyglądałby Twój idealny weekend we dwoje w SPA? Wybierając najlepszy pomysł będziemy brać pod uwagę kreatywność, stopień zapoznania się z atrakcjami, które zapewnia ta miejscowość oraz włożoną w przygotowanie opisu pracę.
 
Konkurs trwa od 6 do 20 lutego.


 
Aby wziąć udział w konkursie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - sprawdź, jak to zrobić krok po kroku.

Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z REGULAMINEM.

O hotelu Medical SPA Malinowy Dwór

Hotel**** Medical SPA Malinowy Dwór to ośrodek położony w Sudetach, w paśmie Gór Izerskich, w jednej z najpiękniejszych, uzdrowiskowo-turystycznych miejscowości w Polsce - Świeradowie-Zdroju. Hotel prowadzi działalność leczniczą (w oparciu o wodę siarczkową o  najwyższej na świecie zawartości aktywnych związków siarki), rehabilitacyjną i wypoczynkową, której celem jest osiągnięcie przez pacjenta optymalnego stanu zdrowia. Kompleksowe podejście do gości - troska o ich zdrowie i zewnętrze piękno, które jest istotnym elementem ogólnej kondycji psychofizycznej człowieka sprawia, że opuszczają oni hotel w pełni zrelaksowani. Kameralne wnętrza, atrakcyjna strefa Wellness, wyśmienite jedzenie i piękna okolica w połączeniu z bogatą ofertą zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych stwarza bowiem niespotykaną atmosferę, której szukają pragnący odpoczynku od zgiełku miasta i natłoku codziennych obowiązków. W 2014 roku Malinowy Dwór po raz drugi otrzymał tytuł Najlepszego hotelu Resort SPA w Polsce w konkursie SPA Prestige Awards.

Więcej informacji na temat pakietów leczniczych i SPA oferowanych przez Hotel Malinowy Dwór, a także atrakcji dostępnych w jego okolicy znaleźć można na stronie: www.malinowehotele.pl/malinowydwor
 

O Balneokosmetykach

Balneokosmetyki to polskie dermokosmetyki, których sekretem wyjątkowej skuteczności jest najsilniejsza na świecie lecznicza, wysokozmineralizowana woda siarczkowa o dużej aktywności biologicznej związków siarki i jodu. Jej działanie przyspiesza odnowę i regenerację skóry, oraz zwiększa przenikanie pozostałych, wyselekcjonowanych, naturalnych składników aktywnych, zwiększając dzięki temu ich skuteczność.

Więcej na stronie: http://www.balneokosmetyki.pl/
Tagi: konkurs, spa
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Medical SPA są bardzo fajne :). Ja z męzem często jeździmy do SPA Unitral, także warto brać udział w takich konkursach bo można nieźle wypocząć :D.