POLECAMY

Wodny konkurs z depilatorami Braun - WYNIKI

Chcesz mieć piękne i przyciągające spojrzenia nogi? Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 7 depilatorów Braun Silk-épil 7 Wet & Dry 7681
Wodny konkurs z depilatorami Braun - WYNIKI fot. serwis prasowy

Konkurs zakończony!

Zobacz, kto wygrał depilator Braun Silk-épil 7 Wet & Dry 7681


Chociaż wakacje mają się już prawie ku końcowi, to przed nami jeszcze sporo słonecznych dni, w czasie których będziesz chciała pochwalić się przed innymi swoim pięknie opalonym ciałem. Zadbaj o to, by czuć się komfortowo zawsze wtedy, gdy pokazujesz wakacyjną opaleniznę. Pomoże ci w tym niezrównany depilator Braun Silk-épil 7 Wet & Dry 7681. To urządzenie warto mieć pod ręką, gdyż działa w każdych warunkach – na sucho i w wodzie. Do tego depilator jest niezwykle precyzyjny – usuwa nawet włoski wielkości 0,5 mm! A efekt depilacji utrzymuje się aż do 4 tygodni.

Co trzeba zrobić, aby mieć szansę na wygranie 1 z 7 depilatorów Braun Silk-épil 7 Wet & Dry 7681? Wystarczy, że przygotujesz kolaż przedstawiający wodne gadżety, które zapakowałabyś wybierając się na wycieczkę na egzotyczną wyspę.Swoją pracę zamieść w odpowiednim wątku na forum Polki.pl i opisz w kilku zdaniach.


Nagroda to depilator Braun Silk-épil 7 Wet & Dry 7681, który jest idealny do delikatnej i skutecznej depilacji zarówno na sucho, jak i w wodzie. Dzięki temu jest przydatnym urządzeniem, które powinno znaleźć się w wakacyjnej walizce każdej dziewczyny.

 

Depilator Braun Silk-épil 7 Wet & Dry 7681 wyposażony jest w:

  • System Close-Grip, czyli 40 par pęset zaprojektowanych tak, by pozostawać w bliskim kontakcie ze skórą. Pęsety chwytają włoski przy samej skórze, umożliwiając skuteczne usunięcie najmniejszych włosków, nawet tych wielkości ziarnka piasku.
  • Ruchomą główkę, która wychyla się o 15 stopni w przód i w tył. Dzięki temu lepiej dopasowuje się do kształtów kobiecego ciała, zapewniając większy komfort depilacji i pełną dokładność.
  • System masujący o wysokiej częstotliwości pomaga zmniejszyć wszelkie odczucie dyskomfortu i stymuluje skórę, dzięki czemu jest ona lepiej przygotowana do depilacji.
  • 5 różnych nakładek, by zapewnić maksimum skuteczności, dokładności i komfortu. Głowica goląca pozwala na delikatną depilację na sucho. W miejscach szczególnie wrażliwych, jak okolice bikini i pachy, doskonale spisują się dwie nasadki z otworami różnej wielkości i trymer z głowicą golącą. Natomiast ruchoma nasadka EfficiencyPro zapewnia bliski kontakt ze skórą, zawsze przyjmując optymalną pozycję pracy, by skóra była jeszcze gładsza.
  • Chusteczki Olay/Olaz do stosowania przed depilacją znajdują się w każdym opakowaniu depilatora Silk-épil 7. Chusteczki zmiękczają i chłodzą skórę. Dzięki temu optymalnie przygotowują ją do depilacji, pomagając w osiągnięciu efektu jedwabiście gładkiej skóry.
Konkurs trwa od 31.08 do 16.09.2012

Przed przystąpieniem do konkursu przeczytaj regulamin!
Tagi: konkurs, Braun
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
czy któraś z was otrzymała już nagrodę?