Jesteś aktywna fizycznie, a może dużo pracujesz? Weź udział w konkursie i wygraj zestaw od Rexony lub Dove!

Nie czekaj! Dla 20 osób przygotowaliśmy super nagrody!
7 miesięcy temu
konkurs fot. Adobe Stock
Uprawiasz sport? Biegasz, ćwiczysz, a może sporo czasu spędzasz w pracy? Jeśli tak, to pewnie uczucie świeżości jest dla ciebie ważne. Wszystkie jednak wiemy, że zarówno intensywny wysiłek fizyczny, jak i stresująca praca dla wielu z nas wiążą się z nadmierną potliwością. Jak w takim razie czuć się komfortowo i świeżo? Weź udział w naszym konkursie i wygraj super zestawy od Dove i Rexony!
 

Postaw na świeżość i pewność siebie przez cały dzień!

Wyobrażasz to sobie: świeżość przez cały dzień? A co powiesz na to: im więcej się ruszasz, tym lepiej jesteś chroniona przez swój antyperspirant? Albo na to: niezależnie od pory dnia i stresu w pracy, nadal czujesz się pewnie i kobieco? Jak się okazuje, to możliwe!
 
Najnowszy antyperspirant Rexona Compressed Cotton Dry w aerozolu chroni bardziej, im więcej się ruszasz. Dodatkowo zabezpiecza przed nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin. Możesz go zabrać na siłownię, do pracy, czy na wycieczkę. Antyperspirant jest poręczny i bardzo wydajny. Wszystko dzięki nowoczesnej technologii kompresji, dzięki której opakowanie 75 ml wystarczy na tyle samo aplikacji, co standardowe opakowanie 150 ml. 
 
 
Antyperspirant Dove Compressed Original w aerozolu to idealny kosmetyk dla każdej zapracowanej kobiety. Również chroni przed potem i brzydkim zapachem nawet do 48 godzin! Dodatkowo pięknie pachnie, więc możesz zapomnieć o przykrym zapachu raz na zawsze. Ponadto Antyperspirant Dove Compressed Original, jak wszystkie antyperspiranty Dove, pomaga zredukować podrażnienia skóry pod pachami po goleniu i sprawia, że skóra jest zawsze gładka i miękka. Spokojnie zmieści się w torebce, opakowanie 75 ml jest o 25% mniejsze od standardowej puszki 150 ml, a dzięki nowoczesnej technologii kompresji 75 ml wystarczy na tyle samo aplikacji, co standardowe 150 ml.
 
 

Chcesz przetestować antyperspirant Dove lub Rexona? Nie czekaj! Weź udział w naszym konkursie i czuj się świeżo zawsze!

 

Zadanie konkursowe:

Dużo pracujesz? Uprawiasz sport? Kochasz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi? A może uwielbiasz podróże i poznawanie nowych miejsc? Jak łączysz wszystkie swoje życiowe role, w których chcesz się czuć spełniona? Napisz nam swoją receptę na sukces i wygraj zestaw nagród!
 
Nagrody:
1 z 20 zestawów Dove lub Rexona
Powodzenia!

 

 

Materiał powstał z udziałem marki Dove i Rexona

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)